4 Kasım Cumartesi 2023 Reyting Sonuçları

4 Kasım Cumartesi 2023 Reyting Sonuçları
4 Kasım Cumartesi 2023 Reyting Sonuçlarına göre Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti'ni MasterChef Türkiye All Star, Yalı Çapkını dizi özeti ve Kızılcık Şerbeti dizi özeti izliyor.

Haftanın son gününde dizilerinin  durumu nedir? Dizi özetlerinden listelere adını yazdırabilen var mı? Listelere  adını yazdıran ana haber bültenleri hangileri? MasterChef Türkiye All Star ve özeti listelere girebidi mi?  Daha fazlası ve merak ettikleriniz yazımızın içeriğinde. İşte detaylar…

4 Kasım Pazar 2023 Reytingleri

4 Kasım Cumartesi 2023 Reyting Sonuçlarına göre Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti'ni MasterChef Türkiye All Star, Yalı Çapkını dizi özeti ve Kızılcık Şerbeti dizi özeti izliyor. Ardından Müge Anlı İle Tatlı Sert, Esra Erol'da, Fox Ana Haber,  atv Ana Haber, Kanal D Ana Haber Arka Sokaklar, Ateş Kuşları geliyor.

Total İlk 10

Zirvedeki Gönül Dağı'nı Kardeşlerim, Gönül Dağı Özeti, Kardeşlerim Özeti ve  Masterchef Türkiye All Star takip ediyor.  Fox Ana Haber, Show Ana Haber, Güldür Güldür Show ve Özeti listelere giren diğer yapımlar oldu. 

AB İlk 10

Zirvedeki Gönül Dağı'nı Masterchef Türkiye All Star ve Güldür Güldür Show ve Özeti takip ediyor.Gönül Dağı Özeti,  Fox Ana Haber,Kanal D Ana Haber, Show Ana Haber, Kardeşlerim  ve İnanılmaz Örümcek Adam listelere giren diğer yapımlar oldu.

ABC İlk 10

Zirvedeki Gönül Dağı ve Özetini Masterchef Türkiye All Star ve Güldür Güldür Show ve Özeti takip ediyor. Fox Ana Haber, Kardeşlerim, Show Ana Haber, Kanal D Ana Haber ve Kardeşlerim Özeti listelere giren diğer yapımlar oldu.

Not:-Tiak tarafından  ilk 100 listesi yayınlanması yasak olup detaylar verilememektedir.

05-11-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar