Acun Ilıcalı 30 bin depremzede çocuğu sevindirdi

Acun Ilıcalı 30 bin depremzede çocuğu sevindirdi
Acun Ilıcalı 30 bin depremzede evladımıza 40 binden fazla oyuncak dağıtarak bir nebze de olsa dertlerinden uzaklaşmalarını ve bayrama sevinç ve neşeyle girmelerini istedi.

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin yaraları sarılmaya devam ediyor. Fakat ilgi ve gelen yardımlar maalesef günden güne azalıyor. Deprem bölgesindeki vatandaşlarımız kaderleriyle baş başa yaşamaya çalışıyorlar.

Acun Ilıcalı 30 bin depremzede çocuğu sevindirdi

Fakat ilk günden beri  depremzedelerden elini eteğini çekmeyen yardımseverlerimiz de var. Bunlardan biri de Acun Ilıcalı. TV8 ‘in sahibi ünlü televizyoncu ve iş  insanı Acun Ilıcalı mübarek ramazan bayramı öncesi yine deprem bölgesinde depremzedelerle beraberdi. Bayram öncesi depremzede çocuklar için Acun Medya ekibini harekete geçiren Acun Ilıcalı 30 bin depremzede evladımıza 40 binden fazla oyuncak dağıtarak bir nebze de olsa dertlerinden uzaklaşmalarını ve bayrama sevinç ve neşeyle girmelerini istedi.

Kahramanmaraş ve Adıyaman başta olmak üzere beş bölgede oyuncak dağıtıldı

Beş deprem bölgesine oyuncak gönderen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Kahramanmaraş ve Adıyaman’daki konteyner kentleri ziyaret ederek çocuklara oyuncak  dağıttı. Bir günde iki şehre giden Ilıcalı ve ekibi toplamda beş bölgede 30 bin çocuğa 40 bin oyuncak dağıttı. Depremzedeler durumlarının iyi olmadığından bahsederek insanlarımızın deprem bölgesinden ilgi ve yardımlarını kesmemelerini istiyor.

Daha önce Varol Yaşaroğlu ile film gösterimi yapmıştı

Daha önce yine deprem bölgesindeki çocuklar için ünlü karikatürist Varol Yaşaroğlu ile ortak bir proje gerçekleştiren Acun Ilıcalı oradaki çocuklarla beraber oynamış ve selfie çekimlerinin hiçbirini reddetmemişti. Acun Ilıcalı, Varol Yaşaroğlu ve beraberindekiler depremzede çocuklarla beraber “Kral Şakir: Mikrop Avcıları” filmini izledi. Daha sonra düşüncelerini “Çok mutluyuz. Varol ile birlikte çok güzel bir organizasyon yapıyoruz. Açıkçası artık bu saatten sonra bizim yapmamız gereken buradaki kardeşlerimizi mümkün olduğu derecede mutlu etmek. Daha güzel projelerimiz de var. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Bugün onlara küçük bir sürpriz bir film gösterimi yapacağız. Çok da mutlu görüyorum onları. Bu da beni çok mutlu ediyor. Çocuklara karşı aşırı bir düşkünlüğüm var. 4 kız babası olarak da burada olmak benim için çok büyük mutluluk. İnşallah onların geleceğini daha güzel daha ümitli ve mutlu şekle getirmek için milletçe uğraşıyoruz. Güzel şeyler yaşatacağız onlara.” şeklinde paylaştı.

16-04-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar