Acun Ilıcalı’dan Survivor 2023 açıklaması

Acun Ilıcalı’dan Survivor 2023 açıklaması
İlk bölümü 22 Mart 2005 günü yayınlanan Survivor yarışmasını Acun Ilıcalı sunuyor Heyecanla beklenen Survivor 2023, yenilenen formatıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor

Patronu olduğu Tv8 ve Exxen gibi kanallarla yarışma, eğlence, spor branşlarında söz sahibi olan Acun Ilıcalı’dan Survivor 2023 açıklaması geldi. İlk bölümü 22 Mart 2005 tarihinde yayınlanan ve aralıksız süren Survivor yarışması ne zaman başlıyor? Yarışmanın organizatörü ve sunucusu Acun Ilıcalı kimdir? Survivor hayranlarını heyecanlandıran Survivor 2023 açıklaması haberimizde. Şimdi detaylar

Acun Ilıcalı’dan Survivor 2023 açıklaması

İlk bölümü 22 Mart 2005 günü yayınlanan Survivor yarışması Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleştirilen ve her sene izleyiciyi ekranlara kilitleyen bir yarışma. Her sezon öncesi büyük bir heyecanla ve merakla beklenen Survivor, yenilenen formatıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni detay herkesi heyecanlandırdı

Geçen sezon nefes kesen mücadelelere sahne olan Survivor ilklere sahne olmuştu. Her sezon değişen formatıyla hayranlarını meraklandıran Survivor 2023'ün tanıtımı dün akşam yayınlandı. Projenin sunucusu ve organizatörü Acun Ilıcalı Instagram hesabından paylaşılan videoda başvuruların başladığının müjdesini verdi. Günlerdir açıklamayı bekleyen Survivor hayranları tanıtımdaki yeni detay karşısında bir kez daha heyecanlandı.

Survivor Akıl oyunları başlıyor

Her sezon fiziksel performans ve ada yaşamının ön planda olduğu Survivor 2023’te bu sene bir değişiklik yapıldı. Her sezonda olan küçük değişikliklerden farklı olarak Survivor 2023’te mücadele ve hırsın yanı sıra akıl da ön planda olacak. Konuyla ilgili ünlü organizatör açıklamasında şunları söyledi: "Survivor 2023'e hazır mısın? Bu yılki sloganımız şu; Survivor akıl oyunları"

Yarışmacıların üstün fiziksel performans ve zorlu hayat şartlarına verdiği mücadeleyle ön plana çıkan Survivor’da bu sezon akıl oyunlarına yer verilecek. Böylece adalet duygusunun tam gerçekleşmediği yönündeki eleştiriler de son bulmuş olacak.

Acun Ilıcalı Kimdir?

1969 Edirne doğumlu Acun Ilıcalı’nın ailesi Erzurumludur. Genç yaşta anne ve babasını trafik kazasında kaybeden Acun bir süre ticaretle uğraştı. İflas edince arkadaşı Göktuğ Sevinçli sayesinde Show Tv Spor servisinde muhabir olarak çalışmaya başladı. 2002 yılında sunduğu "Acun Firarda" adlı programıyla dikkat çeken Ilıcalı, "Acun Medya" adlı şirketi kurarak yarışma programları sunmaya başladı. "Yetenek Sizsiniz Türkiye" "O Ses Türkiye" ve Survivor sunduğu bazı yarışma programlarıdır.

25-10-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar