Aldatmak Dizisi Kim Kimdir?

Aldatmak Dizisi Kim Kimdir?
Vahide Perçin, Mustafa Uğurlu ve Ercan Kesal gibi usta oyuncuların yer aldığı Atv dizisi Aldatmak ilk bölümüyle yayınlandı Dizinin gündeme damga vuran karakterleri beğenildi

Birçok diziye imza atan Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği Aldatmak dizisi ilk bölümüyle atv ekranında izleyici karşısına çıktı. Çarpıcı hikayesi ve usta oyuncularıyla merak ve heyecanla izlenen dizinin karakterleri dikkat çekti. Dizi severler merak ediyor, Yenersoy ailesi içerisindeki çatlakları gün yüzüne çıkaran Aldatmak dizisinde kim kimdir? Duayen oyuncu Vahide Perçin’in başrol oynadığı Aldatmak dizisini karakterleri haberimizde. Şimdi detaylar

Aldatmak Dizisi Kim Kimdir?

Vahide Perçin, Mustafa Uğurlu ve Ercan Kesal gibi usta oyuncuların yer aldığı Atv dizisi Aldatmak ilk ölümüyle ekrana geldi. Çarpıcı hikayesi ve kadrosuyla izleyiciden tam not alan dizinin gündeme damga vuran karakterleri de belli oldu.

Ali Sezai Okuyan (Ercan Kesal):

Nevşehir ve Ankara’da hukuk büroları olan Sezai parmakla gösterilen başarılı bir avukattır. Aynı zamanda şiir ve edebiyatla da ilgilenen Sezai, iki çocuk sahibi bir babadır. Güzide ve Tarık ile okuldan arkadaş olan Sezai, Güzide ve Tarık’ın sevgili olmaları sonucu onlardan ayrılır. Otuz yıl sonra Güzide’yle karşılaşan Sezai hem işiyle hem de gönlüyle yüzleşecektir.

Güzide Yenersoy (Vahide Perçin):

Kuralcı ve inandığı değerlerden sapmayan bir aile mahkemesi hâkimi olan Güzide, adliyedeki otoritesini evde de sürdürmektedir. Tarık’la evli olan Güzide’nin Oylum ve Ozan adında iki çocuğu vardır. Hayatıyla ilgili bazı gerçeklerin bir tesadüfle yerle bir olması ona hayatı yeniden sorgulatacaktır.

Tarık Yenersoy (Mustafa Uğurlu):

Kendine ait bir hukuk bürosu olan Tarık, karizmatik bir avukattır. 30 yıldır Güzide’yle evli olan Tarık, ailesinden sakladığı sırrın bir tevafuk sonucu açığa çıkmasıyla darmadağın olacaktır.

Oltan Kaşifoğlu (Cem Bender):

Tarık’ın müvekkili ve akıl hocası Oltan, inşaat şirketi sahibidir. Mafyalıktan hoşlanmasa da kanunsuz işler yapmaktan ve zor duruma düşen insanları kullanmaktan çekinmeyen Oltan’ın Güzide ve Sezai ile çekeceği vardır.

Ozan Yenersoy (Yusuf Çim):

Tarık’ın oğlu Ozan, hırslı ve lüks düşkünü genç bir inşaat mühendisidir. Çok çalışmaktan şikayetçi olsa da ailesine karşı gelmekten sakınır. Kolay yoldan istediği hayata kavuşma hevesi başına büyük dertler açacaktır.

Tolga Kaşifoğlu (Caner Şahin):

Oltan Kaşifoğlu’nun oğlu olan Tolga, güvenlik yazılımları konusunda uzmandır. Yeni nesil iş adamı olan Tolga, kafasına göre bir hayat yaşamaktadır. Gerçek aşkla karşılaşır ve hayatı elinde olmadan bambaşka bir yöne gitmeye başlar.

Oylum Yenersoy (Feyza Sevil Güngör):

Ozan’ın kardeşi olan Oylum, her ne kadar annesinin ısrarları sonucu tıp fakültesine yazılsa da hayali dünyaca ünlü bir dansçı olmaktır. Ailesinden birçok şeyi saklayan ve hayallerinin peşinden koşmaya karar veren Oylum için işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir.

Yeşim Denizeren (Asena Girişken):

Küçük bir kasabada büyüyen Yeşim, beş yaşındaki kızıyla mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Hayatının yalanlarla örülü olduğundan habersiz kadın, gerçeklerin açığa çıkmasıyla sarsılacaktır.

Ümit Özgüder (Cem Sürgit):

Güzide’nin kardeşi Ümit iyi bir kimyagerdir. Evli ve bir kızı olan Ümit, küçük hesaplar peşinde koşar. Güzide onun için bir abla değil koruyucu bir anne olmuştur.

Nazan Tokluca (Meltem Baytok):

Güzide’nin üniversiteden arkadaşı olan Nazan, başarılı bir hakimdir. Güzide’nin hem akıl hocası hem de sırdaşıdır. Halen bekar olan Nazan adeta aileden biridir ve Ozan ile Oylum’un manevi teyzesidir

23-09-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar