Aslı Enver, Murat Boz İle Olan İlişkisinin Durumunu Sweatshirt Üzerinden Açıkladı!

Aslı Enver, Murat Boz İle Olan İlişkisinin Durumunu Sweatshirt Üzerinden Açıkladı!
Ünlü Oyuncu ve ünlü şarkıcı Murat Boz arasındaki aşka nazar mı değdi? İkili bir kez daha ayrıldı. Aslı Enver ayrıldığı Murat Boz'a giydiği sweatshirt üzerinden mesaj yolladı.

Ünlü oyuncu Aslı Enver ile şarkıcı Murat Boz ilişkisi hava durumu gibi oldu desek yeridir hani. Bir bulutlu, bir güneşli, bir yağmurlu. Yani bir açık bir kapalı. Ancak bu durumu belirsiz ilişki bu günlerde biraz fırtınalı gibi oldu. Evet daha öncede ikili arasındaki bu aşk bu tür fırtınalar görmüştü ama sanki bu sefer fırtınanın şiddeti biraz daha fazla gibi. İkili bu günlerde birbirine mesajları değişik yollarla gönderme ve iletişimden uzak durma gayreti içindeler.

Hal böyle olunca da değişik fikirler ön plana çıkıyor. Bu fikirlerde bir adım önde olan tarafta Aslı Enver tarafı gibi duruyor. Zira Aslı Enver’in verdiği mesajlar daha bir kreatif, daha bir görsellik dolu… Murat Boz Aslı Enver ilişkisindeki bu mesajlı trafiğe bizde dahil olalım dedik ve Aslı Enver’in sweatshirt üzerinden verdiği mesajı sizler için yazdık.

Aslı Enver’den Murat Boz’a Görsellik Dolu Mesaj!

Ünlü oyuncu Aslı Enver ile şarkıcı Murat Boz arasındaki ilişki 2016 yılının başından beri sürüyor. İkili o günden itibaren birlikteler ve aslında mutlu gibi de görünüyorlardı. Ta ki 2018 yılına kadar. Ne olduysa Nisan 2018 yılında oldu ve ikilinin arasına kara kediler girdi. İkili 2,5 yıllık bir beraberliğin ardından ayrılma kararı aldı. Ancak çiftimiz birbirini çok özlemiş ve ayrılığa dayanamamış olacak ki tekrar barışarak yarım kalan birlikteliklerini ve aşklarını devam ettirdi. Ancak popüler ikilimiz arasındaki parçalı bulutlu hava yerini bir anda bol yağışlı ve fırtınalı bir havaya bıraktı.

İkili arasında şimşekler çakmaya başladı. Murat Boz’un evliliğe sıcak bakmaması yüzünden ayrılık yaşandığı iddiaları kulislerde konuşulmaya başlarken Murat Boz’un yakın çevresine “Yorulduk, olmayacağını zaten biliyorduk” dediği iddia edildi. Eee Murat Boz böyle söylerde Aslı Enver durur mu? Durmadı tabi ki ve buram buram yaratıcılık kokan bir mesaj yolladı eski aşkına.

Aslı Enver’den Unutulmayacak Mesaj!

Burat Boz ve Aslı Enver arasında ki savaş sessiz ve derinden sürerken bir anda Aslı Enver cephesi savaşı gün yüzüne çıkarma kararı aldı ve rakibine olağan dışı bir saldırı silahıyla mesaj gönderdi. Aslı Enver dün İnstagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Başta ne olduğu tam anlaşılmasa da sonrasında taşlar yerine oturdu. Aslı Enver üzerine giydiği sweatshirt üzerinden Murat Boz’a manidar bir mesaj veriyordu. Enver’in giydiği sweatshirt üzerinde “Is the best love, self love” yazıyordu. Bu mesajı Türkçeye çevirdiğimizde Enver “En iyi aşk kendini sevmektir” diyordu. Eee bu sweatshirt boş yere giyilmemişti ve bu mesaj direk Aslı Enver’in ayrıldığı aşkı Murat Boz’aydı. Açıkçası ikili tekrar bir araya gelir mi bilinmez ama bu mesaj uzun süre konuşulacak ve ayrılan çiftler artık klasik mesajlar yerine böyle kreatif mesajlara yönelecek gibi görünüyor.

02-11-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar