Ayça Ayşin Turan’ın Yeni Partneri Kim Oldu?

Ayça Ayşin Turan’ın Yeni Partneri Kim Oldu?
Genç oyuncunun yeni sinema filminde partnerinin kim olduğu ise merak konusu oldu. Ayça Ayşin Turan beyaz perde de kiminle başrol oynayacak?

Ayça Ayşin Turan beyaz perdeye hazırlanıyor. Genç oyuncunun yeni sinema filminde partnerinin kim olduğu ise merak konusu oldu. Ayça Ayşin Turan beyaz perde de kiminle başrol oynayacak?

Sky film, PRT Film ve 2518 Film yapım şirketlerinin ortaklığı ile çekimi yapılacak olan Sevmek Yüzünden isimli filmin yönetmenliğini ve senaryoyu kaleme Ahmet Kapucu alıyor. Yapımcılığını Emre Oskay, Fatih Ay ve Ahmet kapucunun üstlendiği Sevmek Yüzünden filmin hazırlıkları devam ediyor.

Çekim Nerede Yapılacak?

Romantik Komedi türündeki Sevmek Yüzünden Filmin çekimleri ise Kıbrıs’ta tamamlanacak. Ayça Ayşin Turan’ın başrolde yer aldığı yapımda partneri kim?

Ayça Ayşin Turan Partneri Kim?

Ayça Ayşin Turan Sevmek Yüzünden Filminde İdil rolüne hayat vererek yeniden hayranlarının karşısında olacak. Partneri ise; Serhat Teoman Ömer rolüne hayat verecek. Ayça Ayşin Turan ve Serhat Teoman’ın başrolü paylaştığı filmde Ali Gözüşirin, Kerem rolüne, Ali Yoğurtçuoğlu ise Yiğit rolüne hayat vermek için hazırlıklarına devam ediyorlar.

Filmin Konusu Nedir?

Sky film, PRT Film ve 2518 Film yapım şirketlerinin ortaklığı ile beyaz perde de yerini alacak olan Sevmek Yüzünden Filminin konusu ise; İdil yılın gelinliğinin tasarımını yapmak için yola çıkar. Hikaye onu ordan bir düğüne engel olma mücadelesinin içine götürür. Bir genç kızın yanlış bir evlilik yapmamasını önlemek için diye söylese de aslında İdil’in derdi başkadır. İdil eski sevgilisi ile gecikmiş bir hesaplaşmanın eşiğindedir.

Ayça Ayşin Turan kariyeri parlayan genç oyuncu bir çok yapımda aktif rol almış ve şimdilerse ise beyaz perdeye hazırlanıyor. Dinle Sevgili günlük dizi ile adını duyurmayı başaran Turan, birçok önemli yapımda başrol ve yardımcı oyuncu olarak rol almıştır. Peki Ayça Ayşin Turan’ın yeni partneri kimdir?

Serhat Teoman Kimdir?

Serhat Teoman 4 Haziran 1983 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiş tiyatro dizi ve sinema oyuncusudur. 2003 tarihinde Kurşun yarası ile ekran deneyimini yaşayan Serhat Teoman kanal D ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Güney’ deki Burak Çatalcalı rolü tanınmıştır. Kanlı Düğün, Yalancı Yarim, Yemin, Avrupa Yakası, Hepimiz Birimiz İçin, Gece Gündüz, Uygun Adım Aşk, Bugünün Saraylısı, Acil Aşk Aranıyor, Kaçın Kurası, Anne, Kızım, Çocuk, Menajerimi Ara, Oğlum gibi bir çok tv dizisinde rol almıştır. Kısa filmleri dışında ilk sinema filmini ise Ayça Ayşin Turan ile yakında gerçekleştirecek.

17-11-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar