Bergüzar Korel hastane fotoğraflarıyla herkesi duygulandırdı

Bergüzar Korel hastane fotoğraflarıyla herkesi duygulandırdı
Ünlü oyuncu Bergüzar Korel bir süre önce Leyla adını verdiği bebeğini kucağına almıştı. O anlara ait kareleri paylaşan Bergüzar Korel hastane fotoğraflarıyla herkesi duygulandırdı.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç 3. çocukları Leyla'yı kucaklarına almanın heyecanını yaşıyor. Bergüzar Korel hamilelik sürecinden doğum anına kadar tüm detayları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Korel 3. çocuğunu kucağına almaya hazırlanırken zaman zaman zorlu günler de yaşamıştı. Ünlü oyuncu zamanı gelince doğum yaptı ve sağlıklı bir şekilde kızı Leyla'yı kucağına aldı. Ekranların sevilen çifti olan Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in mutluluğuna takipçileri ve dostları da dahil oldu. Bergüzar Korel son paylaşımıyla takipçilerini doğumun yaşandığı saatlere götürdü. Korel'in paylaştığı fotoğraflar ise herkesi duygulandırdı.

Bergüzar Korel doğum öncesi anlarını paylaştı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel Maslak Acıbadem Hastanesi'nde doğumunu gerçekleştirdi. Eşi Halite Ergenç'in de kendisini yalnız bırakmadığı o anlara ait fotoğraflar dikkat çekti. Bergüzar Korel doğum öncesi anlarına ait hastane fotoğraflarını yayınladı. Doğum sancısı çektiği anlara ait fotoğraflar oldukça etkileyiciydi. Fotoğraflarda Halit Ergenç'in de eşini bir an bile yalnız bırakmadığı dikkatlerden kaçmadı. Uzun bir teşekkür mesajı yayınlayan Bergüzar Korel kızı Leyla'yı kucaklarına alma serüvenini takipçileriyle paylaştı. 3 evladınıda sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdiği yer olan hastanesine ve doktorlarına teşekkür eden Bergüzar Korel o gün yaşananları ve kızı Leyla'nın dünyay geliş anlarını anlattı.

Bergüzar Korel 11 saat sancı çekti

"Dünyaya geliş hikayesi ilk günden son ana kadar nev-i şahsına münhasır oldu Leyla’nın… Evden çıkarken gümbür gümbür gelen sancılara rağmen "Sabah 10:00’da ancak doğururum ben bu kızı" dedim hastanenin kapısından içeri girerken. Doktorum 40. Haftanın sonlarına doğru "Bu kızın gelmemesinin var bir sebebi kordonu kısa olabilir" demişti. Saatler geçmesine ve vücudum bebeğin gelmesi için tüm hazırlıklarını tamamlamasına rağmen kızımız hala gelmiyordu. Hastanede geçirilen sancılı 11 saatten sonra tam da dediğim gibi sabah 10:00 da aynen hocanın söylediği şekilde kucağıma bile almama engel olan ve boynuna yerleşen kısacık kordonuyla dünyaya geldi Leyla... Saatlerce her şey hazır olmasına rağmen dünyaya gelememesinin sebebi bir de kısa kordonun yanı sıra oksiput posterior gelişmiş meğer."

Yani göğe bakarak geldi güzel kızımız

Bunları neden mi anlatıyorum? Her doğum diğerinden farklı her bebek bambaşka. Bu süreçte hiçbir sabit fikir olmasın kafanızda. Hekiminizi seçerken de deneyimli,tecrübeli,şefkatli,mahremiyete önem veren ve tabii ki en başta bebek ve sizin sağlığınızı her şeyden üstün tutan biri olduğuna emin olun. Ben çok şanslıydım mükemmel iki insan ve hekim ile beraberdim bu süreçte. Canım hocalarım prof.drsezaisahmay ve altaygezer İnsanlıkları, mahremiyete verdikleri önem, tecrübeleri ile iki evladımda da yoldaş oldular bana… Sağolun varolun."

19-11-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar