Bergüzar Korel yeniden anne oldu!

Bergüzar Korel yeniden anne oldu!
Bergüzar Korel yeniden anne oldu! Bergüzar Korel doğum yaptı. Bergüzar Korel 3. kez anne oldu. Bergüzar Korel'in bebeğinin ismi.

Bergüzar Korel yeniden anne oldu! Bergüzar Korel doğum yaptı. Bergüzar Korel 3. kez anne oldu. Bergüzar Korel'in bebeğinin ismi. Bergüzar Korel kiminle evli. Bergüzar Korel kimdir? Bergüzar Korel'in kaç cocuğu var? Bergüzar Korel sosyal medya paylaşımı. Bergüzar Korel ile ilgili tüm gelişmeler.

3. bebeğine hamile olan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, bugün yeniden anne olmanın heyecanını yaşadı. 3. kez bebeğini kucağına alan Bergüzar Korel, doğum yaptı. Ali ve Han isminde iki oğlu olan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin bugün kızları Leyla dünyaya geldi. 3. bebeklerine Leyla ismini veren çift, Maslak'ta bir özel hastaneyi tercih etti. Ünlü oyuncu Bergüzar Korel ve kızı Leyla'nın ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Sürpriz olmuştu!

2 oğlunu dünyaya getirdikten sonra tekrar anne olmayı planlamayan Bergüzar Korel, üçüncü kez hamile olduğunu öğrenince, 'Dünya olarak öyle zor bir süreç yaşadık ki, artık her şeye şükreder hale geldik. Allah nasip etti. Bebek haberi hiç beklemediğimiz bir anda, sürpriz bir şekilde geldi. Bundan sonra bize laf söylemek düşmez. Allah da onun gücünü verecek herhalde diyorum' sözlerini dile getirmişti.

Sürpriz bir şekilde hamile olduğunu öğrenen Bergüzar Korel, hamileliğini rahat geçirdiğini 'Erkek gebeliği daha zor ve ağrılı. İnşallah böyle devam eder' sözleri ile ifade etmişti.

Geçtiğimiz günlerde kızı Leyla için baby shower partisi düzenleyen Bergüzar Korel, birbirinden muhteşem fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşmıştı. Partiye, Esra Erol, Sema Ergenç ve İrem Kahyaoğlu gibi bir çok ünlü isimde katılmıştı.

Kendisini yalnız bırakmayan arkadaşlarına sosyal medyadan teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Bergüzar Korel, 'Bugüne kadar iki yavrumda da böyle bir kutlama yapmadım. Ama ilk günden bugüne hepimizin oğlu olduğundan mıdır, yoksa 1,5 yıldır birbirimize hasret kaldığımızdan mı rüya gibi bol pembeli bol kahkahalı en önemlisi hep birlikte olacağımız bir gün hayal ettik. Han’ın tüm bebekliği ve benim lohusalığım pandemiye denk geldiği için yalnız geçti. Bir çok şeye hasret kaldık hepimiz. Leyla’da dibine vuralım dedik. Bizim dibe vurmamız da bu kadar işte...' demişti.

03-11-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar