Bir Derdim Var dizisi ilk bölümüyle bu akşam Kanal D’de

Bir Derdim Var dizisi ilk bölümüyle bu akşam Kanal D’de
Yönetmen koltuğunda Burak Müjdeci’nin oturduğu Dir Derdim Var dizisi ergenlik dönemindeki gençlerin ve ailelerinin hassas dönemini ele alıyor.

Bir Derdim Var dizisi hangi kanalda yayınlanıyor? Bir Derdim Var dizisinin başrollerinde kim yer alıyor? Dizinin yönetmeni ve senaristi kim? Dizinin yapımını kim üstleniyor? Bir Derdim Var’ın ilk bölüm konusu nedir? Bir Derdim Var dizisi hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar ....

Bir Derdim Var dizisi ilk bölümüyle bu akşam Kanal D’de

Kanal D’nin yeni sezon dizilerinden “Bir Derdim Var” dizisi bu akşam izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Ayna Yapım’ın yapımını yaptığı Bir Derdim Var dizisinin başrollerinde Mert Fırat ve Birce Akalay yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Burak Müjdeci’nin oturduğu dizi ergenlik dönemindeki gençlerin ve ailelerinin hassas dönemini ele alıyor. Güzel oyuncu Birce Akalay’ın Doktor Nilüfer karakterine hayat verdiği dizinsin senaristliğini Yekta Torun üstleniyor.

Dizinin tanıtımı büyük ilgi gördü

Tanıtım filmleri sosyal medyada oldukça büyük ilgi gören Bir Derdim Var dizisinin ilk bölüm konusu şöyle gelişiyor; Doktor Nilüfer bir dedektif gibi Sanem’in ve yaşadıklarının ardına düşüp kafasındaki soruların cevaplarını ararken aslında olayın arka planında yatan acı gerçeklerle yüzleştirir çevredeki herkesi. Hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Özellikle konu gençler hele hele de ergenlik dönemindeki gençler olunca. İlginç ve sıra dışı metotlarla yardıma muhtaç olan gençlerin meselelerini çözmek Nilüfer’in hayattaki en büyük amacıdır. Kendini gençlere ve onların sorunlarına adayan Doktor Nilüfer’in hayatı bir gecede bambaşka bir yola savrulur.

Doktor Nilüfer ile Savcı Ömer savaşı

Kuzey adındaki bir delikanlı ile tanışması Doktor Nilüfer’i mesleki olarak çok güç bir duruma düşürür. Üstelik bu durum gizlediği sırların açığa çıkma tehlikesini de ortaya çıkarır. Çünkü bu rastlaşma Nilüfer’i Savcı Ömer’in de dikkatini çekmiş ve radarına sokmuştur. Ömer tam olarak Nilüfer’in tersi bir karakter olup dediğim dedik bir karakterdir. İster istemez Nilüfer birdenbire kendini Ömer ile bir savaşın içinde bulur. Sakladığı büyük sır otaya çıkarsa hem hayatı hem de mesleği büyük bir risk altında olacaktır. İlginç gençlik hikayesi ile merakla beklenen Bir Derdim Var dizisi ilk bölümü ile bu akşam yani 9 Kasım 2023 Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak

09-11-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler