Bir Derdim Var Dizisi Oyuncuları Hangi Karakterlere Hayat Veriyor?

Bir Derdim Var Dizisi Oyuncuları Hangi Karakterlere Hayat Veriyor?
Bir Derdim Var Dizi oyuncuları hangi karakterlere hayat verdikleri dizi severler tarafından merak uyandırdı. Kim hangi karakteri canlandırıyor?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Bir Derdim Var güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken diziler arasında yerini alırken, dizi severler ise hangi oyuncunun hangi karakterlere hayat verdiğini merak ediyor. Hangi oyuncu kimi canlandırıyor?

Dizinin İlk Bölümü Yayınlandı mı?

Bir Derdim Var dizisi Ayna Yapım imzası ile 9 Kasım Perşembe akşamı ilk bölümü ile ekranlarda yerini aldı. Dram türündeki dizinin yönetmen koltuğunda Burak Müjdeci, senaryosunu ise Yekta Yorun kaleme alıyor. İtalyan dizisi ‘’Oltre La Soglia’nın’’ uyarlaması olarak çekimi biten dizinin Senaryo uyarlamasın da ise Duygu Ertekin yer alıyor.

Dizinin Konusu

Dizinin konusu ise Ergen ve çocuk psikiyatri servisinin, ergenlik dönemi kırılgan ruhlarına dokunarak güçlü bir zeka yöntemi ile tedavi sürecindeki mesleğine aşık bir doktorun yaklaşımını ele alıyor. Doktorun ise mesleğini aşkla yapmasına engel olacak bir durumu sır gibi saklaması gerekmektedir.

Dizinin Oyuncu Kadrosu Kimler Yer Alıyor?

‘Bir Derdim Var’ başrollerinde Birce Akalay, Mert Fırat ve Engin Hepileri  yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Neslihan Arslan, İdil Sivritepe, Erdem Şenocak, Sami Aksu, Eylül Ersöz, Esila Umut, Şennur Nogaylar, Uğur Karabulut, Ata Artman, Ava Yaman, Efe Poylu, Ezgi Gör, Ataberk Mutlu, Başak Gümülcinelioğlu yer alıyor. Dizinin Müzik Süpervizörü ise Mor ve Ötesine ait.

Oyuncular Hangi Karakterlere Hayat Veriyor?

Birce Akalay; Psikiyatri doktoru Nilüfer Toska olarak dizinin başrolünde yer alıyor. Anlaşılmayan ve görmezden gelinen çocuklar onun en zayıf halkasıdır. Zamanında kendine uzanan el gibi hisleri ile hareket ederek tüm ipuçlarının peşinden gider. Ömer Savcı ile tanışana kadar inandığı her şeyin aksiyle karşılaşması Nilüfer’in tüm dengesini bozar.

Mert Fırat; Mesleğini büyük bir tutku ile icra eden Savcı Ömer Atakan karakteri ile dizide yerini alıyor. Ömer’in geçmiş travmaları onu zamanla çok sert bir insana dönüştürür. Onun için siyah ya da beyaz yoktur. Duyguları ile hareket etmeyen Ömer, Nilüfer’e denk geldiğinde ise beklemediği bir aşkın kapısına çoktan düşmüş olur.

Engin Hepileri; Savaş psikiyatrist olarak görev yapan bir doktor olarak dizide yerini alırken, kadınları kolaylıkla büyüleme yönüyle dikkat çeker. Nilüfer ise en büyük rakibidir. Nilüfer ne kadar duyguları ile hareket ediyorsa Savaş ise bilime dayalı hareket ediyor. Savaş için başarı ise her şeyden önce geliyor ve bunun altında yatan sebep ise narsist bir babayla büyümesi. Bilinç altında kendi iç dünyasında hala kendisini babasına ispatlamaya çalışırken en büyük engel ise onun için Nilüfer’dir.

İdil Sivritepe; Tüm zorlukların üzerinden gelmiş sakin uyumlu ve Nilüfer’e hayran genç bir psikologdur.

Erdem Şenocak; Nilüfer’in sırrını bilen tek dostu olan Yusuf, travmalarının hala etkisinde olan bir psikiyatrist doktordur. İpek’e içten içe aşıktır ve onun için zaman çanları çalmaya başlar.

Neslihan Arslan; Damla ismini duyurmaktan hoşlanan bir başhekimdir. Her zaman bakımlı ve övülmekten memnun olur. Nilüfer ile çok sık karşı karşıya gelirler.

Başak Gümülcinelioğlu ‘Sibel’, Ava Yaman ‘Özge’, Ata Artman ‘Kuzey’, Ezgi Gör ‘Ferda’, Efe Poylu ‘Burak’  Esila Umut ‘Leyla’, Ataberk Mutlu ‘ Arif’ karakterine hayat verecek.

11-11-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar