‘Bir Küçük Gün Işığı’ Dizisinin Konusu Ne? Başrollerinde Kimler Oynuyor?

‘Bir Küçük Gün Işığı’ Dizisinin Konusu Ne? Başrollerinde Kimler Oynuyor?
Atv için NGM yapım tarafından çekilen yeni dizi ‘Bir Küçük Gün Işığı’ yakında ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Bir Küçük Gün Işığı dizinin konusu ne? Başrolünde kimler yer alıyor?

NGM yapım tarafından ATV ekranları için bir yaz dizisi olarak çekilen ‘Bir Küçük Gün Işığı’ dizisi ‘’Bilemezsin belki de en büyük hediye dayanamayacağını sandığın acılardır’’ mottosu ile paylaşıldı. Dizinin uyarlama olup olmadığı tartışılırken ‘Küçük Gün Işığım’ adlı bir yabancı film projesinin var olduğu biliniyor fakat dizinin o diziden uyarlama olup olmadığı bilinmiyor. Yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği dizinin dram türünde ekranlara gelmesi bekleniyor. Bir Küçük Gün Işığı dizisinin genel yayın yönetmenliğini Emre Kabauşak’ın yapacağı, hikayesi ve senaryosunu Özgür Evren Heptürk kaleme alıyor. Dizinin cast çalışmaları sürerken, diziyle ilgili detaylar merak ediliyor. Bir Küçük Gün Işığı dizisinin konusu ne? Dizinin başrollerinde kimler var? İşte merak edilenler…

 

Bir Küçük Gün Işığı Dizisinin Başrolleri Kim?

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yapım şirketi, bu sezonun en başarılı dizileri arasında yer alan Kardeşlerim dizisinin de, ayrıca bu sezonun Kaderimin Oyunu, Hayaller ve Hayatlar dizisinin, geçtiğimiz sezonlarda yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin de yapımcılığını yapan NGM yapım üstleniyor.

 

Dizinin oyuncu seçimleri tüm hızıyla devam ederken, dizinin oyuncu kadrosunun ilk ismi ve başrol oyuncusu belli oldu. Daha önce, sırası ile Kocamın Ailesi, Kadın, Kuruluş Osman ve Mahkum gibi dizilerde yer alan güzel oyuncu Seray Kaya oldu. Fox Tv ekranlarının sevilen yapımlarından Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ile başrol oynamış Mahkum dizisinin Cemre’si Seray Kaya diziden göstermiş olduğu performansın ardından, dizideki rolünün sona ermesi ile Mahkum dizisine veda etti. Dizinin ardından Seray Kaya’nın yeni projesi belli oldu. Seray Kaya Bir Küçük Gün Işığı dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu.

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin erkek başrol oyuncusu ise henüz belli olmadı.

 

Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Konusu Ne?

‘Bir Küçük Gün Işığı’ dizisi kanalın resmi sitesinde duyurulan ‘’Bilemezsin belki de en büyük hediye dayanamayacağını sandığın acılardır’’ cümlesi ile paylaşıldı. Etkili bir kadın hikayesini anlatan dizinin konusu paylaşılan bu cümle ile açıklanırken, detaylı bir konu açıklaması henüz gelmedi.

 

 Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Temmuz sonunda sete çıkmaya hazırlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisi 2022-2023 sezonunda izleyici ile buluşacak. Bir Küçük Gün Işığı dizisi yeni sezonun başında Eylül ayında ATV ekranlarında başlayacak.

22-05-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar