Biran Damla Yılmaz Hangi Diziye Evet Dedi

Biran Damla Yılmaz Hangi Diziye Evet Dedi
Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Hudutsuz sevda dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Biran damla Yılmaz yeni projesine karar verdi.

Son dönemlerin başarılı ve güzel oyuncularından biri olan Biran Damla Yılmaz’ın yeni projesi belli oldu. Sezon başında konuk oyuncu olarak anlaştığı Fox Tv ekranlarında yayınlanan Hudutsuz Sevda dizisindeki rolü biten oyuncu yeni sezonda merakla beklenen dizişlerden biri olan Kopuk dizisi ile el sıkıştı. Medyapım tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu yer alırken dizinin senaryosunu Deniz Karaoğlu, Fuat Mete ve Özden Selim Karadana kaleme alıyor. Güzel oyuncunun dizide yer alan iki kadın başrol oyuncusundan biri olduğu ve diğer oyuncu için görüşmelerin belirlenen oyuncularla devam ettiği öğrenildi. Sezonun ilginç ve merakla beklenen dizileri arasında yer alan Kopuk dizisinin cast çalışmalarının ardından sete çıkması ve yakın bir zamanda da seyirciyle buluşması bekleniyor.

Erkek Başrol Kim Olacak

Öbür taraftan Medyapım tarafından çalışmaları devam eden dizinin erkek başrolü için belirlenen oyuncularla görüşmeler devam ederken başrol için adı öne çıkan Kaan Yıldırım ile imza aşamasına gelindiği öğrenildi. Şu sıralar daha çok cast çalışmasıyla uğraşılan dizi için daha önce adı öne çıkan Özge Gürel’in projede yer almayacağı öğrenildi. Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun yer aldığı dizinin sete çıkmasının ekim ayının sonunu bulabileceği öğrenildi. Hudutsuz Sevda dizisinde konuk oyuncu olarak rol alan Biran Damla Yılmaz daha sonra Hayatla Barış filminde rol almış ve ardından da gelen dizi senaryolarını okuyarak yeni projesine karar vermek için dinlenmeye çekilmişti. Güzel oyuncu sonunda Medyapım imzalı Kopuk dizisinde karar kıldı.

Biran Damla Yılmaz Kimdir?

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından biri olan Biran Damla Yılmaz 28 Haziran 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuk eğitimi almış ve ardından setlerde yer almaya başlamıştır. Biran Damla Yılmaz’ın rol aldığı yapımlar arasında

-          Çılgın Dershane 4: Ada

-          Mucize 2: Aşk

-          Prestij Meselesi

-          Hayatla Barış

-          Muhteşem Yüzyıl

-          Yasak

-          Beyaz Yalan

-          Kırgın Çiçekler

-          Can Evim

-          Baraj

-          Yasak Elma ve

-          Hudutsuz Sevda yer almaktadır.

26-09-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar