Birce Akalay Bodrum Tatilinde

Birce Akalay Bodrum Tatilinde
Sevgilisi Fasih Saylan ile Bodrum’da tatil yapan Birce Akalay Bitez’deki Doria Beach’te görüntülendi. Akalay Aşk tatilinde

Bodrumda tatil yapan güzel oyuncu Birce Akalay muhabirlerden kaçamadı. Aşk tatilinde dedikodularının ardından sıcak gülümsemesi ve güzelliğiyle kendine bir kez daha  hayran bıraktı.

Akşam saatlerinde denize girmeyi tercih eden Akalay muhabirlerin kadrajına yakalandı.

Sizden Kaçılmıyor

Bodrum’a tatile giden ünlü oyuncu Birce Akalay kendisini yakalayan gazetecilere ‘’

Yine yakaladınız, sizden kaçılmıyor’’ dedi

Birce Akalay’ı Uyardı

Muhabirleri fark eden sevgilisi Fasih Saylan, Birce Akalay’ı uyardı. Bir süre daha denizde kalmayı tercih eden Birce Akalay arkadaşına ‘’havlumu getirir misin?’’ diye seslendi. Denizden çıkan Akalay muhabirlere selam vererek ‘’ Yine yakaladınız sizden kaçılmıyor’’ dedi

Nereden Nereye Dedirtti

Ünlü Oyuncunun yeniden barışması ardından ilişkinin eski detayları merak konusu haline geldi. Birce Akalay bir süre önce ayrılık haberi vermişti. Akalay ‘’hala  arkadaşız ama ilişkimizi sonlandırdık. Çok eski dostuz zaten’’ demiş Muhabirlerin ‘’evlenmek istiyor musunuz ?’’ sorusuna ‘’hayır’’ cevabını vermişti. İkilinin yeni başlangıcı Bodrumda Aşk tatili olarak konuşulmaya başladı.

Birce Akalay Haliç üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümü öğretim görevlisidir. 2010 yılında Yer Gök Aşk dizisinde Havva rolünü canlandıran Akalay büyük başarı aldı. Oyunculuğu ve sesi ile hayranlarını kendine mest eden Birce Akalay ekranlara en son Star Tv’de yayınlanan Babil adlı dizide başrolde İlay karakterine can vermiştir.

Başından iki kez evlilik geçen ünlü oyuncu Birce Akalay Yer Gök Aşk dizisinde başrolü beraber paylaşan Murat Ünalmış 2011 yılında evlenip 2012 yılında boşanmıştı. 2 yıl ardından Küçük Ağa dizisinde başrolü paylaştığı Sarp Levendoğlu ile 2014 yılında dünya evine giren ünlü oyuncunun beraberliği kısa sürerek çift 2017 yılında yollarını ayırarak boşandılar.

2004 Türkiye 3. Güzeli

Oyunculuğu dışında güzelliği ile gözler kamaştıran Birce Akalay 2004 yılında Türkiye Güzellik Yarışmasında 3. Olduktan sonra Avrupa Güzellik Yarışmasın da yarı finale kadar kalmayı başardı.

Son günlerde çıkan haberler ile birlikte gündemde olan isim Fasih Saylan, kim olduğu merak konusu olup aranan biyografiler arasında yer aldı.

Fasih Saylan Kimdir

1979 doğumlu İsmail Fasih Saylan bir süre Star Tv Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2012 yılında görevinden istifa ederek ayrılan Saylan , Plato Film’de görev aldı.

 

30-07-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar