Burak Deniz'in Partneri Hande Erçel'e Desteği Dikkat Çekti

Burak Deniz'in Partneri Hande Erçel'e desteği Dikkat çekti
Ünlü iki oyuncu aynı projede yeniden bir araya gelmesinin ardından, Burak Deniz'in partnerine olan desteği herkesi şaşırttı. ''Büyümüşüz, fikrende öyle''

Fox Tv’nin yeni dizisi Bambaşka Dizisi yayınlanan 9 bölümü ile ilgi çekmeye devam ederken dizinin başrol oyuncuları arasında geçen diyalog ise hayranlarının dikkatinden kaçmadı.

TIMS&B PRODUCTİONS yapım imzası taşıyan Bambaşka Biri dizisinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Neslihan  Yeşilyurt üstlenirken başrol oyuncuları uzun aradan sonra yeniden bir araya geldi.

Burak Deniz Partneri İçin Neler Söyledi? 

Dizinin başrollerinde uzun aradan sonra yeniden partner olma şansı yakalayan Burak Deniz ve Hande Erçel sosyal medya da büyük ilgi görmeye devam ederken, Burak Deniz’in partneri hakkında kullandığı cümleler ise tüm dikkatleri üzerlerine topladı.

İkilinin 7 yıl önce birlikte rol aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinden sonra haklarında çıkan aşk dedikodularını Hande Erçel çok keskin bir şekilde geri çevirmesinin ardından yeni dizi de yer almaları hayranlarının objektifleri yeniden kendilerine döndü.

Hande Erçel’in sosyal medya üzerinden eleştirilerin hedefinde olan isim olmasına ise Burak Deniz’den gelen destek herkesi şaşkına uğrattı. Ünlü oyuncu Deniz, her fırsatta partnerine olan desteğini olumlu cümleler ile ifade ederken sette çok iyi bir iletişim sağladıklarının üzerinde durdu.

Sette Her Şey Çok Güzel 

 Burak Deniz, Partnerine olan desteğinde şu ifadelere yer verdi. ‘’ Sette her şey güzel gidiyor. Şuan 10. Bölüme hazırlanıyor ve yoğun bir çalışma içindeyiz ancak keyifler yerinde her şey güzel gidiyor’’ dedi.

Bambaşka Biri dizisinin öncesinde 7 yıl önce birlikte rol alan iki oyuncu yeni projede birlikte olmaktan mutlu olduklarını ifade ederken kendilerinde çok daha önemli değişiklikler olduğunu karşılıklı olarak anladıklarını dile getirmekten çekinmedi. Bahsettiği değişiklikleri ifade etmeye çalışan Deniz’’ Büyümüşüz, Fikren de öyle yüzümüz de oturdu’’ sözlerinin yanı sıra eleştirilere kendisinin de maruz kaldığını dile getirirken yapabilecek bir şeyin olmadığı söyledi.

Oyunculukta Zorlanılan Anlar

Yakışıklı oyuncu Burak Deniz “Başlarda zor oluyor bir oyuncu koçumuz oldu. Sonra yönetmen ile senaristimiz ile görüşüp bir yere getirdik. Dizi sürecinde 6 gün boyunca 12 saatten bunu gerçekleştirdiğiniz zaman bir yerden sonra dönüyorsunuz, çok büyük bir sıkıntı olmuyor” diyerek oyunculuk süreçlerinden bahsetti.

Muhabirlerin yoğun çalışmalar ile ilgili sorduğu sorulara ise şöyle cevap verdi. “Bittiğin anlar tabii ki oluyor ama işine bir şekilde devam ediyorsun. O otomatik olarak devreye giren bir enerji oluyor. Güzel ve keyifli gidiyor, her şey yolunda…” ifadelerini kullandı. 

11-11-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar