Canevim Ceylan (Biran Damla Yılmaz) kimdir?

Canevim Ceylan (Biran Damla Yılmaz) kimdir?
Canevim Ceylan (Biran Damla Yılmaz) kimdir? Çok yakında Atv ekranlarında yayınlanmayı planlayan Canevim dizisinin başrol oyuncusu Biran Damla Yılmaz kimdir?

Atv kanalının yeni dizisi Canevim, çok yakında seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Hazırlıkların büyük bir özveriyle evam ettiği projenin oyuncu kadrosunda ise birbirinden başarılı isimler yer almakta. Oyuncu kadrosununda tamamlandığını öğrendiğimiz Canevim dizisinin başrollerinde yer alan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, kimdir? sorusunun cevabını sizler için araştırdık? Peki Canevim Ceylan (Biran Damla Yılmaz) karakteri kimdir? İşte tüm detaylar.

Gelecek haftalarda ilk bölümü ile ekranlarda olmayı planlayan Canevim dizisi başrol oyuncuları belli oldu. Daha önce Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler oyuncu kadrosunda yer alan Biran Damla Yılmaz, erkek başrol oyuncusu Aras Aydın ile başrolleri paylaşacak. Güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz ise dizide Ceylan karakterini canlandıracak.

Başrol oyuncusu olacağını sosyal medya üzerinden de paylaşan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, paylaştığı bir kare fotoğraf ile şu sözleri kullandı; 'Ben çok heyecanlıyım. Uzun aradan sonra yine sizlerle beraberim.'

Canevim Ceylan (Biran Damla Yılmaz) kimdir?

1997 yılında dünyaya gelen Biran Damla Yılmaz, İstanbul doğumludur. çocuk yaşta televizyonda gördüğü oyuncuları taklit etmeye başlayarak yeteneğini gösteren Biran Damla Yılmaz, ailesi tarafından vakit kaybetmeden oyunculuk ajansına yazıldı. İlk olarak Ada filminde rol almaya başlayan güzel oyuncu, halen üniversite eğitimine devam etmektedir. 

Biran Damla Yılmaz dizileri

Çılgın Dershane

Mucize 2: Aşk

Beyaz Yalan

Kırgın Çiçekler

Muhteşem Yüzyıl

Yasak

Canevim

Canevim oyuncu kadrosu

Henüz yayınlanmaya başlamadan büyük ilgi gören, Atv ekranlarının yeni dizisi Canevim senaryosunda Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tuna yer alırken, yapımcılığında ise Koliba Film öncülüğünde Ata Türkoğlu bulunmaktadır. Yönetmen koltuğunda Adnan Güler'in oturduğu Canevim, çok yakında atv kanalında seyircisi ile buluşmayı planlıyor. Başrollerinde Aras Aydın'ın yer aldığı Atv ekranlarının yeni dizisi Canevim oyuncu kadrosunda, Biran Damla Yılmaz, Ezgi Şenler, Ömrüm Nur Çamçakallı, Nihan Büyükağaç, Simge Selçuk, Burcu Tuna, Rıza Akın, Zuhal Gencer Erkaya ve Bedia Ener gibi oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

 Canevim ne zaman başlayacak?

Başrollerinde Biran Damla Yılmaz ve Aras Aydın gibi başarılı isimlerin yer aldığı ve büyük bir merakla beklenen Atv'nin yeni dizisi Canevim yayın tarihi henüz kesinleşmedi. Konusu ve yayın tarihi hakkında kesin bir bilgi edinemediğimiz Canevim dizisinin çok yakınlarda bizlerle olacağını ümit ediyoruz. Ancak yayın tarihi açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

26-03-2019
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar