Cansu Dere 14 Milyon TL reklam iddiasını cevapladı

Cansu Dere 14 Milyon TL reklam iddiasını cevapladı
Cansu Dere 14 milyon liralık reklam teklifi iddialarına “Arkadaşlar, hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz.  Öyle bir teklif yok. “ diyerek cevap verdi.

Nişantaşı’da görüntülenen Cansu Dere ve Selma Ergeç basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. The House Cafe’de kahve içtikten sonra ayak üstü mağazaları gezen iki yakın arkadaşa vatandaşlar ve kameralar yakın ilgi gösterdi. 14 milyon TL’lik reklam teklifini reddettiği iddia edilen son dönemin en başarılı isimlerinden Cansu Dere böyle bir durumun olmadığını açıkladı.

Cansu Dere 14 Milyon TL reklam iddiasını cevapladı

14 milyon TL’lik reklam iddialarını reddettiği haberleri günlerden beri magazin basınına haber olan Cansu Dere “Arkadaşlar, hepimiz aynı ülkede yaşıyoruz.  Öyle bir teklif yok. “diyerek iddialarak açıklık getirdikte sonra aracına binerek mekandan uzaklaştı.

Selma Ergeç ile şu an ortak bir proje planımız yok

En son Sadakatsiz dizisinde başarılı bir perfornas sergileyen Cansu Dere’ye halen Camdaki Kız dizisinde oynayan Sema Ergeç ile “Beraber bir projeniz var mı? Onun için mi buluştunuz ? “ sorusuna “Şu an çin iş güç düşünmüyoruz. Biz çok yakın arkadaşız. Halletmemiz gereken bir iş vardı. Onun için beraberiz.” yanıtını verdiler.

Cansu Dere Eczanesi hakkında bilgim yok

Önceki hafta Ordu’da açılan bir eczaneye ismi verilen Cansu Dere bu konu hakkında “ O eczaneden haberim yok. Bir şey diyemem. “ diyerek konu hakkında bilgisi olmadığını belirtti. Ayrıca çalışma templarının yoğunluğundan dem vurarak ""Normal bir tempoda çalışmıyoruz biz. Haftanın beş günü setteyiz, günde 12 saat. Uzun bir süre bunu yapınca akli dengeni yitirecek gibi oluyorsun. İnsanın biraz kendini bulması gerekiyor. Kendimi özledim" açıklamasında bulunmuştu.

Hiçbir eleştiriye kulak asmamak gerektiğini öğrendim

Dünyaca ünlü Vogue Dergisi’nde önceki sayılarından birine Cansu Dere: "17 yaşımdan beri birilerinin beğenisini ve eleştirisini alarak büyüdüm. Fiziksel görünüşümle ilgili hiçbir eleştiriye kulak asmamak gerektiğini öğrendim. Herkesin beğenisini kazanayım diye bir arzum yok. Sosyal medyadaki yorumlar asla üzülmeme neden olamaz" diyerek iddiaları fazla ciddiye almamak gerektiğine değinmişti.

Hayvanların olmadığı bir dünya hayal edemiyorum

Hayvan sevgisini herkeslerin yakinen bildiği Dere bu konuda da "Hayvanlara bayılıyorum. Bana iyi geliyorlar. Kedilerim bende biriken o manasız enerjiyi alıyor. Hayvanların olmadığı bir dünya hayal edemiyorum. Sadece insanların yaşadığını düşünsenize ne korkunç! İşte o zaman tam cehennem!" diye bir açıklama yapmıştı.

13-05-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar