Cemre Baysel 'Aşk Filmi’ne hazırlanıyor

Cemre Baysel 'Aşk Filmi’ne hazırlanıyor
Cemre Baysel:"Çok açım, yemek yemiyorum, açlık çekiyorum.” diyerek film için nasıl ciddi bir şekilde hazırlandığını belli etti

"Aşk Filmi"nin başrollerini kimler oynuyor? Filmin senaristi ve yönetmeni kim?Filmin yapımcılığını kim üstleniyor? 'Aşk Filmi'nin konusu ne?Cemre Baysel kimdir ve filmografisi nedir?"Aşk Filmi" ile ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızda.İşte detaylar…

Cemre Baysel 'Aşk Filmi’ne hazırlanıyor

Genç oyuncu bir modeli canlandıracağı film için formunu korumaya çalışıyor. Film için hazırlıklarını ciddi bir şekilde sürdüren Baysel ; “Düzenli spor yapıyorum. Özel hoca eşliğinde çalışıyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum. Az yemek yemeyi çok seviyorum. Bu aralar çok zorlanıyorum. Çok açım, yemek yemiyorum, açlık çekiyorum.” diyerek film için nasıl ciddi bir şekilde hazırlandığını belli etti.

İlhan Şen ile Ramo filminde de oynamıştı

Ramo filminden sonra yeniden “Aşk Filmi” sinema filmi için bir araya gelen İlhan Şen ve Cemre Baysel ikilisi  ‘Central Roof’ yapım şirketinin yapımcılığını yaptığı filmde bir aşk hikayesinin başrollerini paylaşıyorlar. Filmde bir yönetmen ve model arasındaki ilişki konu ediniliyor. İlhan Şen yönetmeni canlandırırken Cemre Baysel bir modeli oynuyor.

En son Blu TV’de Bozkır’da oynadı

En son Senden Daha Güzel dizisindeki oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Cemre Baysel daha sonra Bozkır dizisinde de oynamıştı. Baysel şimdi de bir sinema filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Deniz Denizciler’in hem yönetmenliği hem de senaristliğini yapacağı Aşk Filmi sete çıkmak için gün sayıyor.

Cemre Baysel kimdir?

5 Şubat 1999’da İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Ege Üniversitesi’nde sanat eğitimi aldı. Televizyona ilk çıkışı Yeşil Deniz dizisi ile olmuştur. Daha sonra İsimsizler, Payitaht Abdülhamid, Elimi Bırakma dizilerinde oynadı. Daha sonra Aşk Filmi’ndeki partneri İlhan Şen ile Ramo filminde rol aldı. Sol Yanım dizisinin ardından Baht Oyunu’nda Aytaç Şaşmaz ile başrolleri paylaştı. 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde Yıldızı Parlayanlar ödülünün sahibi oldu.

Filmografisi

Yeşil Deniz (Gonca Makasçı)  2014 - 2016

İsimsizler (Gülperi) – 2017

Payitaht Abdülhamid (Firuze) 2017 - 2018

Elimi Bırakma (Melis Çelen) 2018 - 2019

Ramo (Fatoş)  - 2020

Sol Yanım (Biricik Ergün) 2020 - 2021

Baht Oyunu (Ada Tözün) 2021

Senden Daha Güzel (Efsun Armağan)

Bozkır (Sevda) 2023

Aşk Filmi 2023                     

24-01-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar