Ceyda Ateş Şebeke ile Ekranlara Dönüyor

Ceyda Ateş Şebeke ile Ekranlara Dönüyor
Bir zamanlar ekranlarda fırtına gibi esen ünlü ve güzel oyuncu Ceyda Ateş yeniden setlere dönüyor. Güzel oyuncu Şebeke dizisinde rol alacak.

Bir zamanların en popüler oyuncularından olan ve ekranlarda fırtınalar estiren ünlü ve güzel oyuncu Ceyda ateş yeniden seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Uzunca bir süredir Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan ünlü oyuncu TRT Dijital’de yayınlanacak ve şimdilerde cast çalışmalarının yapıldığı Şebeke adlı dizi ile el sıkıştı. Amerika’dan iş için Türkiye’ye gelecek olan ünlü isim Ceyda Ateş son olarak Çocuk adlı yapımlara ekranlara gelmişti. Başarılı oyuncunun Şebeke ile anlaştığını duyan sevenleri diziyi ve yeniden ekranlarda görmeye hazırlandıkları Ceyda Ateş’i merakla beklemeye başladılar. Medya Fikir Klübü tarafından hazırlıkları süren ve yönetmen koltuğunda Ozan Uzunoğlu’nun yer aldığı Şebeke dizisi şu sıralar prodüksiyon ve cast çalışmalarını devam ettiriyor. Polisiye türünde olacak dizide Furkan Palalı başrolü oynayacak.

Şebeke’ye Güzel Oyuncu

2023 Mart ayında yayına başlayacak olan ve şimdilerde pek çok orijinal içerik siparişi veren TRT Dijital’de yayınlanacak projelerden biri de Şebeke adlı dizi. Dizi, Medya Fikir Klübü tarafından hazırlanıyor. İbrahim Elma ve Kemal çelik tarafından kaleme alınan dizide birbirinden ünlü isimlerle anlaşmalar yapıldı. Dizinin ana kadrosunda şu ana kadar belli olan oyuncular arasında, Furkan Palalı ve Pelin Karahan gibi ünlü isimler yer alırken bu isimlere güzel ve başarılı bir oyuncu daha katıldı. Dizide Çiğdem karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu Ceyda Ateş uzun bir süre sonra yeniden setlere dönecek. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ceyda Ateş’in canlandıracağı Çiğdem dizide Furkan Palalı’nın canlandıracağı Komiser Ali’nin eşi olacak.

Ceyda Ateş Kimdir?

Bugüne kadar pek çok yapımda yer alan başarılı ve güzel oyuncu Ceyda Ateş 14 Ekim 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuk eğitimleri alan Ceyda ateş daha sonra setlerde yer almaya başlamıştır. Oyuncunun yer aldığı yapımlardan öne çıkan projeler arasında, Çiçek Taksi, Erguvan Yılları, Hayat Bağları, Küçük İbo, Üvey Baba, Yarım Elma, Gurbet Kadını, Gizli Dünyalar, Cennet Mahallesi, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Karagümrük Yanıyor, Hayat Güzeldir, Kavak Yelleri, Elveda Rumeli, Adını Feriha Koydum, Firuze, O hayat benim ve Çocuk yer almaktadır.

25-11-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar