Tamer Karadağlı TRT Dijital İçin Serhat Adlı Diziyi Yapıyor

Tamer Karadağlı TRT Dijital İçin Serhat Adlı Diziyi Yapıyor
Mart ayında yayına başlayacak olan TRT Dijital için hazırlanan ve başrolünde Tamer Karadağlı’nın rol aldığı Serhat adlı dizi çekimlere başladı.

Şu sıralar yoğun şekilde hazırlıkları yapılan ve yeni bir dijital platform olarak yayına başlayacak olan TRT Dijital yayına girmek için son hazırlıklarını yapıyor. Platform daha şimdiden pek çok şirket ve oyuncuyla içerik anlaşmaları yaparken hazırlıkları süren diziler ya da programlar merakla beklenmeye başlandı. Özellikle platform için birbirinden iddialı yapımlar hazırlıklarını sürdürürken bu yapımlara son olarak usta oyunculardan Tamer Karadağlı’nın hem yapımcılığını yaptığı ve hem de başrolünü oynadığı Serhat adlı dizi katıldı. Geçtiğimiz günlerde sete çıkarak çekimlere başlayan Serhat Dizisinin kadrosunda birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncular yer alıyor. Bir askeri proje olan dizide başarılı oyuncu Tamer Karadağlı Güneydoğu Anadolu’da terörle mücadele eden ve daha sonra İstanbul’a atanan Serhat adlı Özel Harekat Polisine hayat verecek.

Özel Harekat Polisine Hayat Verecek

Son olarak internet yayın platformu Netflix’te yayınlanan Andropoz adlı dizide rol alan ve bu dizideki performansıyla da bir kez daha adından söz ettiren başarılı ve usta oyuncu Tamer Karadağlı yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Daha önce Savaşçı adlı dizide bir askeri canlandıran ve bu dizideki performansıyla oldukça beğenilen Tamer Karadağlı yine bu karaktere yakın bir karakterle ekrana gelecek. TRT Dijital için hazırlıkları ve çekimleri devam eden Serhat adlı dizide bir özel harekat polisi olan Serhat’a hayat verecek olan tamer Karadağlı bu dizide teröristlerle mücadele eden bir karakter olarak seyirci karşısına çıkacak. Özel Harekat Polisi serhat görev yaptığı Güneydoğu’dan İstanbul’a atanır ve burada görev yapmaya başlar. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Serhat dizisi Mart ayında yayına başlayacak TRT Dijital’de seyirciyle buluşacak.

Çekimleri Başladı

TRT Dijital için hazırlıkları ve çekimleri başlayan Serhat Tamer Karadağlı’nın ATK adlı yapım şirketi tarafından hazırlanıyor. Usta oyuncunun yapımcılığını da yaptığı dizide birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Bora Tekay’ın oturduğu dizide yer alan oyuncular arasında, Tamer Karadağlı, Nefise Karatay, Volkan Severcan, Demir Karahan, Muhammet Emre Kaya, Tutku Topaç, Haluk Özenç, Filiz Çelik, Mert Özbek, Burcu Karakaya, Pınar Tuncagil ve Tamer Yiğit rol alıyor.

25-11-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar