Dünyayla Benim Aramda’nın yayın tarihi belli oldu

Dünyayla Benim Aramda’nın yayın tarihi belli oldu
Dünyayla Benim Aramda dizisi tanıtımda geçen cümleyle dikkat çekiyor: “Bir aşkın bittiği nereden anlaşılır? Nasıl emin olunur artık gitmek gerektiğine?”

Dijital yayın platformlarının önde gelen Disney+’nın heyecan ve merakla beklenen dizisi Dünyayla Benim Aramda’nın yayın tarihi belli oldu. The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+ ülkemizde 14 Haziran’da faaliyete başladı ve ardı ardına içerik yayınlamaya başladı. Yerli ve yabancı içerikleriyle takip edilen platformun iddialı dizisi Dünyayla Benim Aramda’nın heyecanla beklenen yayın tarihi belli oldu. Şimdi detaylar

Dünyayla Benim Aramda’nın yayın tarihi belli oldu

Dünyaca ünlü dijital yayın platformu Netfli’e rakip olarak yayın hayatına başlayan Disney+ 14 Haziran’da görkemli bir açılışla Türk izleyicisiyle buluştu. The Walt Disney Company’nin platformu olan Disney+, 50 gün önce başladığı yayın hayatına başta Kaçış olmak üzere birçok yerli ve yabancı içerik sığdırdı. O3 Medya ve Same Film ürünü olarak Disney Plus’ta yayınlanan Kaçış dizisinden sonra yine iddialı bir dizi daha yayınlanmaya hazır. Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Dünyayla Benim Aramda dizisi yeni sezonun başlayacağı gün olan 14 Eylül’de Disney+ izleyicisiyle buluşacak.

Dünyayla Benim Aramda konusu nedir?

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı Dünyayla Benim Aramda dizisi tanıtımda geçen cümleyle dikkat çekiyor: “Bir aşkın bittiği nereden anlaşılır? Nasıl emin olunur artık gitmek gerektiğine?” Büyük bir tutkuyla başladığı halde ateşi sönen bir aşkın kurbanı olan genç kadın, ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden tehlikeli bir oyun oynamaya karar verir. Oynadığı bu oyun genç kadına aşktan daha yüce bir kavram olan bağlılığı öğretir.

Dünyayla Benim Aramda dizisinde kimler oynuyor?

Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un başrollerini oynadığı Disney+ dizisi Dünyayla Benim Aramda kadrosuna güçlü isimleri kattı. Dizide ayrıca Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor gibi genç yeteneklerin yanı sıra mesleğe yıllarını vermiş usta isimler de göze çarpıyor. Farklı konu ve konseptiyle ses getireceğine inanılan Dünyayla Benim Aramda 14 Eylül Çarşamba günü Disney+ kanalına. Keyifli seyirler.

05-08-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar