Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Resmen Boşandı

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Resmen Boşandı
Magazin dünyasının ünlü isimlerinden şarkıcı Ebru Gündeş ile eşi Reza Zarrab yaklaşık bir ay önce boşanmışlardı. Boşanma kararı çiftlere tebliğ edilerek resmiyet kazandı.

Magazin dünyasının ünlü ismi ve ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile 11 yıllık eşi Reza Zarrab geçtiğimiz aylarda yaşanan olayların ardından boşanma kararı almış ve bunun için de gerekli adımları atmışladı. Uzun yıllardır ABD’de yaşayan Reza Zarrab ve Ebru Gündeş mahkemeye boşanma dilekçesini vererek anlaşmalı boşanma davası açmışlardı. Görülen dava üzerine de çift boşanmıştı. Bu boşanmanın üzerinden yaklaşık bir ay geçtikten sonra boşanma resmileşti ve çift resmen boşandı. Böylece uzun yıllar süren evlilik sona ermiş olurken çiftin evlilikleri, tartışmaları, yanan olaylar ve benzeri her şey de geride kalmış oldu. Boşanma için ABD’ye giden şarkıcı Ebru Gündeş’te boşanmanın bir ay sonrasında yurda dönüş yaptı.

11 Yıllık Evlilik Bitti

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile işadamı İran asıllı Reza Zarrab 11 yıllık evliliklerini sona erdirdiler. Evlenmeleri de olaylı olan çift geçtiğimiz aylarda yaşanan olayların ardından boşanma kararı almışlardı. İddialara göre Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’i aldattığı ve bunun üzerine de Ebru Gündeş’in boşanmak istediği konuşulmuştu. Bu olayların ve iddiaların ardından geçtiğimiz aylarda ABD’ye giden şarkıcı Ebru Gündeş ile 11 yıllık eşi Reza Zarrab anlaşmalı boşanma yoluna gittiler ve mahkemeye dilekçe verdiler. Ebru Gündeş ile Reza Zarrab arasındaki boşanma davası 22 Nisan’da sonuçlandı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi çiftin boşanmasına karar verdi. Boşanma kararının ardından Kızı Alara ile ABD’ye giden Ebru Gündeş yaklaşık bir ay burada kaldıktan sonra geçen hafta yurda dönüş yaptı. Şarkıcı Ebru Gündeş’in dönüşüyle de çiftin boşanma davası kararı kesinleşti ve Reza Zarrab ile Ebru Gündeş resmen boşandı.

Bir Ay ABD’de Kaldı.

Şarkıcı Ebru Gündeş ile Reza Zarrab 22 Nisan’da mahkemenin kararıyla boşandılar ve bunun üzerine Ebru Gündeş kızları Alara’yı da yanına alarak ABD’ye Reza Zarrab’ın yanına gitti. Burada Alara babasıyla birlikte kalıp vakit geçirirken Ebru Gündeş ise bir otelde kaldı. Yaklaşık 1 ayın sonunda ise anne kız yurda döndü ve çiftin boşanma kararı kesinleşti. Yurda dönüş yapıldaktan sonra çiftin avukatları 24 Mayıs’ta kararı çifte tebliğ ettiler ve boşanma böylece resmi olarak da sonlanmış oldu.

29-05-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar