Engin Akyürek Sefirin Kızı paylaşımında Neslihan Atagül'ü es geçti!

Engin Akyürek Sefirin Kızı  paylaşımında Neslihan Atagül'ü es geçti!
Engin Akyürek Sefirin Kızı'nda Neslihan Atagül'ü es geçti! Engin Akyürek'ten Sefirin Kızı için veda paylaşımı. Engin Akyürek kimdir?

Engin Akyürek Sefirin Kızı'nda Neslihan Atagül'ü es geçti! Engin Akyürek, Sefirin Kızı kadrosuna tek tek teşekkür etti. Engin Akyürek, Neslihan Atagül'ü es geçti. Sefirin Kızı final bölümü izle. Engin Akyürek rol aldığı diziler. Engin Akyürek ile Neslihan Atağül arasında ne oldu? Sefirin Kızı oyuncuları kimler?

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı, geçtiğimiz hafta yayınlanan 52. yeni bölümü ile ekranlara veda etmişti. Başrollerinde Tuba Büyüküstün'ün ve Engin Akyürek'in yer aldığı dizi final bölümü ile hayranlarını üzdü. Final bölümünün ardından başrol oyuncusu Engin Akyürek ise sosyal medya hesabı üzerinden veda paylaşımı yaptı. Yaptığı paylaşımda tek tek herkese teşekkür eden Engin Akyürek, oyuncu Neslihan Atagül'e yer vermedi.

Engin Akyürek Sefirin Kızı'nda Neslihan Atagül'ü es geçti!

Dizinin final yapmasının ardından veda paylaşımı yapan Engin Akyürek'in sözleri şu şekilde;

Gemiyi limana yanaştırmanın verdiği huzurla...Bu yolculuğu inşa eden gemiyi hazırlayan yapımcılarımız Saner Ayar ve Nazlı Heptürk'e, Sefirin Kızı'nın dünyasını kuran, bu dünyaya inanmamızı sağlayan her daim yanımda olan desteğini esirgemeyen sevgili yönetmenim Emre Kabakuşak'a, çektikleri kıymetli sahnelerle yolculuğumuzu güçlendiren ikinci yönetmenlerim; Murat Aksu ve Işıl Günday'a, kamerasıyla duygularımızı derdimizi seyircimize geçiren, hikayenin hep içinde olan kıymetli görüntü yönetmenimiz ; Serdar Armutlu'ya, en zor zamanlarımızda desteğini esirgemeyen yanımızda olan yolculuğumuza renk katan Tüba Büyüküstün ve Eylem Canbolat'a...

'Efeoğlu ailesinin yetenekli ve güzel İnsanları, aile olmanın sıcaklığını her daim hissettiren ; Gonca Cılasun'a, Doğukan Polat 'a Cemre Öktem'e Yağmur Başkurt'a Hivda Zizan Alp'e ve gülen yüzüyle sadece konağa değil gönlümüze de yerleşen Sami Aksu'ya, bize Kavruk olduğunu inandıran Müjgan'ın babası Edip Tepeli'ye başından sonuna çok iyi iş çıkaran büyük yetenek bizim gız; Beren Gencalp'e, bu hikayenin bir parçası olduğunu ve desteğini ve emeğini hiç esirgemeyen; İlayda Ildır'a, 90'lı yıllarda Ankara Devlet Tiyatrosunda bir çok oyununu izlediğim, beraber oynamanın mutluluğunu yaşadığım kıymetli abim Erdal Küçükkömürcü'ye ve Sefirin kızının büyük kahramanları kamera arkasında çalışan 52 bölüm emek sarf eden çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Güzel bir yolculuktu. Yeni hikayelerde görüşmek dileğiyle, Eyvallah..'

Engin Akyürek, Neslihan Atagül'ü es geçti!

Güzel oyuncu Neslihan Atagül, yaşadığı rahatsızlıklar nedeniyle dizinin yarısında ayrılmak zorunda kalmıştı. Oyuncu Neslihan Atagül'ün yerine Tuba Büyüküstün gelmişti. Dizinin final yapmasının ardından veda paylaşımı yapan Engin Akyürek, Neslihan Atagül'e yer vermedi.

Engin Akyürek kimdir?

12 Ekim 1981 yılında dünyaya gelen Engin Akyürek, Ankara doğumludur. İlk olarak Yabancı Damat dizisinde rol alarak oyunculuğa adım atan Engin Akyürek, günümüzde ise Sefirin Kızı adlı dizide rol almaktadır. Birden fazla ödüle layık görülen Engin Akyürek, ayrıca bir çok başarılı dizi ve sinema filminde rol almıştır.

12-05-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar