Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da İki Ayrılık Birden!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da İki Ayrılık Birden!
Yazar: Emir Mete
Tarih: 2019-05-15
Atv'nin dört sezondur devam eden ve sezon finali yapmaya hazırlanan dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok iki ayrılık! Diziden ayrılan iki oyuncu kim? İşte detaylar!


Dört sezondur devam eden Atv’nin fenomen haline gelen dizisi Eşkiyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz tüm hızıyla ve enerjesinden bir şey kaybetmedendevam ediyor. Sezon finaline sayılı bölümler kalan dizinin son bölümü yine olay oldu. Seyircinin adeta hop oturuphop kalktığı dizi 137. son bölümüyle ekrana geldi. 28 Mayıs Salı günü sezon final yapacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Omaz’ın son bölümde, iki oyuncu diziye veda etti. İşte detaylar…

EDHO’da Nefesler Tutuldu!

EDHO’nun 137. Bölümü geçtiğimizsalı günü yayınlandı. Dizinin sezon finali yapmasına sayılı bölümler kala 137. bölümün final sahnesinde Hızır Çakırbeyli, düşmanı Akif'i öldürdü. Vurulan Esra ise hastanede hayatını kaybetti. Böylece dizinin bitimine yakın Sevcan Yaşar ve Fahri Öztezcan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a veda etti. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137 son bölümde yaşananlar ve final sahnesi.

137. Bölümde Neler Yaşandı?

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 137. son bölümüyle 14 Mayıs Salı akşamı ekrana geldi. EDHO son bölümde, Çakırbeyliler'in düşmanı Zeki sonunda ele geçirildi. İntikam için herkes sıraya girmişken Haşmet eline geçen bu fırsatı değerlendiremedi ve yaptığı bir hata yüzünden ölümle burun buruna geldi. Düşmanını, yüreği soğuyana kadar öldürmemeye niyet eden Haşmet, bu hatası yüzünden hem Zeki'den hem de canından olmakla burun burunadır. Ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ederler.Haşmet'in vurulması Behzat ve Ömür için ikinci darbe oldu. Ünal Kaplan ise Altan'a giderek Akif'in adamlarının Haşmet'i yaraladığını ve Zeki'yi de aldıkları için bir an önce harekete geçmesini istedi. Hastanede hayatını kaybeden Esra'nın ölümü ise İlyas'ı yıktı.

Ünal Kaplan, Akif'in Peşinde!

Ünal Kaplan, bir hain olduğu artık kesinleşmiş olan Akif'in, derhal yakalanması için Altan ile görüşme yapar. Akif de ona ve ekibine başlatılacak operasyonun farkındadır ve kaçış planlarını başlatır. Duygularını kullanan bu adamdan hesap sormak isteyen Esra'nın korkusuz tavırları, bir ölüm kalım savaşının içine girmesine neden olacaktır. Esra'nın hayatıyla oyun oynadıklarını düşünen Çakırbeyliler, bu savaştan kendilerini sorumlu tutacaklardır. Esra'yı ölüme terk edip kaçan Akif ise artık kandırabileceği tek kişinin, Serpil'in yanında soluğu alır. Serpil, Özlem eve geldiğinde gerçek yüzünü gösteren Akif'in oyununu fark ettiğinde her şey için çok geç olacaktır. Akif için kaçış bileti olan Alparslan, kurtulması zor bir tuzağın içine doğru sürüklenecektir.

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Etiketler
Yorumlar