Erkenci Kuş'a iki büyük rakip!

Erkenci Kuş'a iki büyük rakip!
Sevilen dizi Erkenci Kuş'a bu yaz sezonunda iki sıkı rakip geliyor. Aynı formatta olacak iki yeni dizi Erkenci Kuş'un düşüş yaşamasına neden olacak mı?

Star Tv'nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Erkenci Kuş tahtını yeni başlayacak olan Her Yerde Sen ve Afilli Aşk alacak mı? Bu yaz sezonunda karşısına çıkacak iki yeni rakip karşısında Erkenci Kuş reytinglerdeki başarısını devam ettirecek mi? İşte yeni başlayan o iki dizi..

Erkenci Kuş'a sıkı rakip!

Demet Özdemir ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı romantik komedi formatındaki dizi geçtiğimiz sezon izleyicisi ile buluşmuş büyük bir izleyici kitlesi elde etmişti. Yaz sezonundan bu yana her bölümü ilgi ve merakla izlenen dizi Erkenci Kuş yaz dizilerinin de başlaması ile birlikte büyük bir sıkıntıya girecek. Normalde sezon finali yapması beklenen dizi bu gidişatı göz önüne alarak yaz sezonunda da ekranlarda kalmayı tercih etti. Yoksa yeni başlayan dizilere yokluğunda izleyicisini kaptırabilirdi. Aynı formatta olacak olan dizilerin konusu ve oyuncuları oldukça iddialı gözüküyor. Peki Star Tv'nin reytinglerini alt üst eden dizi Erkenci Kuş'un dişli rakipleri hangileri?Yaz sezonu rekabetine ara vermeden devam eden Erkenci Kuş'un sıkı rakipleri Kanal D'nin yeni dizisi Afilli Aşk ve Fox TV'nin yeni dizisi Her Yerde Sen olacak. Her Yerde Sen dizisinin başrollerinde Aybüke Pusat ve Furkan Andıç yer alırken, Afilli Aşk dizisinin başrollerini de Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul paylaşıyor. Demet Özdemir, Aybüke Pusat ve Burcu Özberk ile Can Yaman, Furkan Andıç ve Çağlar Ertuğrul  son zamanların en beğenilen ve en sevilen kadın erkek oyuncuları arasında yer alıyor. Bakalım bu yaz sezonunda en çok izlenen dizi hangisi olacak? Hangi çift daha çok sevilecek? Gelin yeni başlayacak olan dizilerin konularına göz atalım..

Afilli Aşk Konusu:

Afilli Aşk dizisi Ayşe Yılmaz karakterinin etrafından şekillenmekte. Ayşe Yılmaz, hayatı boyunca pek çok zorluğa maruz kalmıştır. Ama bir şekilde bu zorluklardan güçlenerek çıkmayı başarmıştır. Kerem ile evlenmesinin ardından hayatında biraz olsun güzel anlar yaşayacaktır.

Her Yerde Sen Konusu:

Aynı evde yaşamak zorunda kalan keçiler gibi inatçı Demir ile Selin’in karşı koyamadıkları aşk hikâyeleri anlatılıyor. Tanıtım metinlerinde; “Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir.” Gibi iddialı sözler bulunan Her Yerde Sen dizisi oldukça dikkat çekecek gibi duruyor. Bu iki keçiden birinin çalıştığı şirkete diğeri de yönetici olarak atanınca durumlar işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

14-05-2019
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar