Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin ilk fragmanı yayınlandı
Fox Tv’de kısa süre sonra izleyicisinin karşısına çıkacak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin ilk fragmanı yayınladı.

Başrolde Gökçe Bahadır’ın rol aldığı yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’un uyarladığı, MF Yapım imzalı FOX’un yeni dizisi “Evlilik Hakkında Her Şey’in’’ ilk fragmanı yayınlandı.

BBC yapımı “The Split” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek olan ve izleyicisiyle buluşmak için gün sayan “Evlilik Hakkında Her Şey”in çarpıcı tanıtımında, Gökçe Bahadır ve Neslihan Yeldan’ın sahneleri kısa sürede çok ses getirdi. Dizi için nefesler tutuldu. İlk fragman büyük beğeni topladı.

Sosyal medyada Evlilik Hakkında Her şey dizisi için hayranları güçlü bir dram yapımının geldiğini ve Gökçe Bahadır’ın yeni tarzının da çok güzel olduğunu belirten yorumlar yaptı. Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, geçen sezon Menajerimi Ara dizisi dışında Netflix için çekilen Kulüp isimli yapımın setinde yer aldı. Televizyon ekranına ise Gökçe Bahadır yeni bir proje ile 4 yıl aradan sonra yeniden dönüş yapmış oldu.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimler kadroda yer alıyor.

Evlilik Hakkında Her şey dizisinin hikâyesi de oldukça dikkat çekici. Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir.

Müvekkillerin hikâyelerinin de dâhil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; Aile, aşk ve sadakat kavramlarını ön plana çıkarırken boşanma hukukunun kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyen hikâyeleriyle çok yakında ekrana gelecek…

Fragmandaki çarpıcı cümle ‘’Boşanmak siz uyanıkken yapılan bir kalp ameliyatına benzer! ‘’ diyor. Fragmanı ile büyük merak uyandıran Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni sezon da FOX TV’de ekranlarda olacak.

31-08-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar