Ezgi Mola İsyan Etti

Ezgi Mola İsyan Etti
Başarılı oyuncu kendisi için ortaya atılan asılsız habere isyan etti. Hayranlarına şok yaratan haber için açıklama Ezgi Mola'dan geldi.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı’nda başrol oynayan ünlü oyuncu Ezgi Mola, isyan etti. Ünlü oyuncunun kendisi hakkında ortaya atılan bir iddia üzerinden sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duygularını dile getirdi.

İsyan Etti

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakteri ile gönüllere taht kuran usta oyuncu, bir internet sitesinde yer alan ve asansörde kaldığı, bacağının zarar gördüğü şeklindeki iddialar ile karşı karşıya kaldı. Ezgi Mola ortaya atılan bu iddiaların doğru olmadığını sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duyurdu.

Takipçilerini Uyardı

Ünlü oyuncu Ezgi Mola sosyal medya hesabından takipçilerini uyardı. Genç ve güzel oyuncu ortaya çıkan bu iddianın tamamen asılsız olduğunu ve gündem değiştirmek için yapıldığını takipçilerine dile getirdi.

Gündem Böyle Değişmez

Ezgi Mola takipçilerine sağlık durumunun iyi olduğunu da belirterek hayranlarını rahatlattı. Ünlü oyuncu sosyal medya paylaşımında; Berbat haberlere inanmayın. Ben iyiyim. O saçma habere denk gelen tabii ki inanmasın. Bilmeyen de bakmasın… Birileri sanıyorum ki, gündem değiştirme derdinde… Gündem böyle değişemez ama biz de aptal değiliz. Mutlu günlere inşallah Hep birlikte…” ifadelerini kullandı.

Kendisi için ortaya atılan asılsız haberden rahatsız olan ünlü oyuncu isyan etti. Son dönemlerde Masumlar Apartmanı dizisindeki performansı ile gündemde olmayı ve takdir görmeye devam eden oyuncunun hakkında yapılan asılsız haber kendisini bir hayli strese soktu. Haberi gördüğü gibi açıklama yapan oyuncu hayranlarına nefes aldırttı.

TRT 1 ekranlarının en gözde dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisindeki oyunculuk başarısı ile konuşulan oyuncunun bir anda ortaya çıkan asılsız haber ile hayranları üzüldü.

Uzun süredir Mustafa Aksakallı ile birliktelikleri devam eden Ezgi Mola, hakkında o süreçte çıkan asılsız evlilik haberlerini de sert bir şekilde cevaplamıştı. "Şimdiye kadar bana sorulan hiçbir soruyu cevapsız bırakmamış biri olarak bu haberi çok terbiyesizce buldum. Keşke sorma nezaketinde bulunsaydınız, yine cevapsız bırakmazdım ki soran arkadaşlarıma cevap da verdim. Haberiniz yalandır. Daha önemli ve gerçek olduğundan emin olduğunuz haberleri gündeme getirmeniz dileğiyle, sevgiler." İfadelerini kullanmıştı.

04-11-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar