Ezgi Mola o iddiaya ateş püskürdü

Ezgi Mola o iddiaya ateş püskürdü
TRT 1 yapımı Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye rolüyle "En iyi kadın oyuncu" ödülünü kazanan Ezgi Mola hakkında çıkan haberlere isyan etti.

Masumlar Apartmanı'ndaki Safiye rolüyle adını unutulmazlar listesine yazdıran ünlü oyuncu Ezgi Mola hakkında çıkarılan o iddiaya ateş püskürdü. Hayranları Ezgi Mola'yı ve onu kızdıran iddiayı merak ediyor. "En iyi kadın oyuncu" ödülünü alan Ezgi Mola kimdir? Şimdi detaylar

Ezgi Mola o iddiaya ateş püskürdü

Birkan Sokullu ve Merve Dizdar ile başrollerini paylaştığı, TRT1 yapımı Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye rolüyle geniş hayran kitlesine ulaşan ünlü oyuncu Ezgi Mola "En iyi kadın oyuncu" ödülünü kazandı. Tören sırasında bacağının asansör kapısına sıkışarak koptuğu iddialarına ateş püsküren Mola, çıkan haberlere isyan etti.

Annem bayılıp yere düşmüş

Salı akşamlarna damga vuran Masumlar Apartmanı dizisinde can verdiği Safiye karakteriyle 9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödül Töreni'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü kazanan Ezgi Mola, sitem dolu açıklamasıyla şaşırttı. Annesinin çıkan haberler karşısında ağlayarak kendisini aradığını ifade eden başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde basında yer alan bacağının asansör kapısına sıkıştığı ve koptuğu yönünde çıkan haberlere şu cümlelerle isyan etti: "Çok acımasız ve terbiyesizce olduğunu düşünüyorum, annem hüngür hüngür ağlayarak aradı. Ben de sette olduğum için telefonu açamadım, birisi arayıp söylemiş ve annem bayılıp yere düşmüş" 

Ezgi Mola Kimdir?

1983 İstanbul doğumlu oyuncu aslen Malatya'lıdır. Lise öğrensiyken Müjdat Gezen Kültür Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alan Mola, oyunculuk eğitimine Akademi İstanbul'da devam etti. Oyunculuk kariyerine Karate Can dizisiyle başlayan Ezgi Mola 2004 yılında BKM Mutfak kadrosuna katıldı. Yılmaz Erdoğan tarafından yönetilen Organize İşler'deki rolü ile tanınan oyuncu halen MAsumlar Apartmanı'nda rol alıyor.

Rol aldığı diziler:

2012 – Kötü Yol (Leman Aksular)
2011 – Bir Ömür Yetmez (Hazal)
2010 – Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan (Ayşe)
2008-2010 – Canım Ailem (Feride)
2008 – Sınıf (Esra)
2008 – Kolay Gelsin (Kezo)
2007 – Senden Başka (Hayriye)
2005-2006 – Hırsız Polis (Gülay)
2004 – Görünmez Adam
2004 – Sevinçli Haller
2003 – Sultan Makamı (Seda)
2002 – Unutma Beni (Seda)
2000 – Karate Can

24-11-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar