BluTV'nin dev projesi BÖRÜ2039'un ilk tanıtımı yayınlandı

BluTV'nin dev projesi BÖRÜ2039'un ilk tanıtımı yayınlandı
BluTV’nin yaklaşık 1 yıl önce duyurduğu ve dizi severlerde merak uyandırdığı yeni projesi ‘BÖRÜ2039’ için geri sayım başladı.

Dijital yayın platformlarından BluTV'nin dev projesi BÖRÜ2039'un ilk tanıtımı yayınlandı. Ülkemizin yerli online video platformu BluTV’nin uzun süredir merakla beklenen yeni dizisi ‘BÖRÜ2039’un ilk teaser’ı izleyiciyi heyecanlandırdı. Alper Çağlar'ın tasarımı olan ve Türkiye’de dizi tarihi açısından en prestijli aksiyon dizisi olmaya aday BÖRÜ2039'un öyküsü haberimizde. Şimdi detaylar

BluTV'nin dev projesi BÖRÜ2039'un ilk tanıtımı yayınlandı

Son zamanlarda gittikçe yaygınlaşan video platformu BluTv yenilikçi ve özgün yapımlarıyla üyelerine seyir zevki sunmaya devam ediyor. BluTV’nin yaklaşık 1 yıl önce duyurduğu ve dizi severlerde merak uyandırdığı yeni projesi ‘BÖRÜ2039’ için geri sayım başladı.

Bilim kurgu ve aksiyon türünde bir dizi: BÖRÜ

Börü'nün tasarımcısı Alper Çağlar’ın yayınladığı ilk tanıtım oldukça ilgi gördü. Bilim kurgu ve aksiyon türündeki dizinin hazırlıkları yaklaşık 1 sene sürdü. Yoğun geçen çalışmalar sonucunda fütüristik bir İstanbul’un ve dünyanın anlatıldığı dizi bol aksiyon içeriyor. Görkemli çatışma sahneleri ve prodüksiyon tasarımıyla uzun süre konuşulmaya aday BÖRÜ2039'un kadrosu geniş tutuldu. 

Seri başroller ve sürpriz karakterlerle dikkat çekiyor

Tanıtımı yayınlanan BÖRÜ2039'un başrollerini Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu ve Tuğçe Açıkgöz paylaşıyor. Hem eski seri başrollerini hem de sürpriz yepyeni karakterleri buluşturan projede ayrıca Doğan Bayraktar, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu rol alırken pek çok önemli teknoloji kullanılarak oluşturulan dünya izleyiciyi büyüleyecek. 

Çekimleri halen süren projenin tasarımcısı Alper Çağlar, BluTv izleyicileri için ‘BÖRÜ2039’u şu sözlerle özetledi: " Seyircimizin BÖRÜ'ye olan aşkı bizim için en önemli şey. Onların bizden beklediği kalite uğruna çok çalışıyoruz. 2018'de yükselttiğimiz çıtayı, daha da yukarı taşıyarak yine biz aşalım dedik."
ÇağlarArts – Insignia iş ortaklığının yapımcısı olduğu BÖRÜ2039'un yönetmen koltuğunda  Ahmet Atalay ile Can Emre ikilisi oturuyor. Izleyicisine nefes s kesen bir öykü sunmak ve Türk dizi tarihinde bilim kurgu türünde pek çok “ilk”lere imza atmak isteyen BÖRÜ2039 çok yakında video platformdaki yerini alacak. Keyifli seyirler...

25-11-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar