Ezgi Mola sessiz sakin evlendi

Ezgi Mola sessiz sakin evlendi
Ezgi Mola’nın nikah şahitliğini Enis Arıkan yaparken, Mustafa Aksakallı’nın nikah şahitliğini ise ünlü spor adamı ve futbol yorumcusu  Sinan Engin uyaptı.

Ezgi Mola kimdir? Ezgi Mola hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Ezgi Mola kiminle evlendi? Ünlü çiftin nikah töreni nerede kıyıldı? Çiftin nikah törenine kaç kişi katıldı? Ünlü çiftin nikah şahitliklerini kim yaptı? Sosyal medya hesaplarından paylaşılan nikah fotoğraflarına ne yorumlar yapıldı? Ezgi Mola’nın gelinliğini kim dikti? Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın nikah törenine ait merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde.İşte detaylar ....

Ezgi Mola sessiz sakin evlendi

Masumlar Apartmanı, Organize İşler, Maide’nin Altın Günü, Kocan Kadar Konuş, Erşan Kuneri gibi çok sayıda önemli yapımlarda rol alan ünlü ve güzel oyuncu Ezgi Mola işletmeci Mustafa Aksakallı ile Swiss Otel Maçka’da sessiz sakin bir şekilde evlendi. Törene sadece 14 kişi davet eden çiftten Ezgi Mola’nın nikah şahitliğini Enis Arıkan yaparken, Ezgi Mola’nın eşi iş insanı Mustafa Aksakallı’nın nikah şahitliğini ise ünlü spor adamı ve futbol yorumcusu Sinan Engin yaptı.

Ezgi Mola, Özgür Mansur imzalı bir gelinlik giydi

Ünlü çift evlilik sonrası mutlu anlara ait kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmediler. Özgür Mansur imzalı bir gelinlik giyen Ezgi Mola’nın gelinliğinin uzun kuyruğu, sadeliği ve asaleti dikkat çekti. Ünlü çiftin sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarına anında onbinlerce beğeni yağdı. Paylaşılan fotoğrafların altı Tebrikler, Mutluluklar, Harika Görünüyorsunuz yorumları ile doldu taştı.

Ezgi Mola kimdir?

Aslen Malatyalı olup 29 Mart 1983’te İstanbul’da doğdu. İlköğretim ve liseyi İstanbul’da okudu.Daha lise yıllarındayken başladığı Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde lise sonrası 4 yıl eğitm gördü ve 1. Olarak bitirdi. İlk Kartal Tibet’in Karete Can dizisi ile oyunculuğa adım attı. Ayrıca 2 yıl eğitim aldığı Aydoğan Temel ekibi ile Çürük Elma tiyatro oyununda rol aldı. Daha sonra BKM Mutfak ekibine katıldı.

09-05-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar