Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir  tek celsede boşandılar

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir  tek celsede boşandılar
Demet Özdemir’in davaya tek başına geldiği görülürken Oğuzhan Koç arkadaşı Tolga Akış ile geldi. Adalar Adliyesi Aile Mahkemesi’nde görülen dava tek celsede boşanmayla sonuçlandı.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ne zaman evlendiler? Boşanma davası hangi mahkemede görüldü? Mahkemede şahit olarak dinlenen Tolga Akış kimdir? Boşanmadan önce ayrılık haberini nasıl bir mesajla duyurdular? Ünlü çiftin boşanmalarıyla ilgili merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımızın içeriğinde. İşte detaylar...

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir  tek celsede boşandılar

Oyuncu Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç’un 2022 yılının 28  Ağustos'unda rüya gibi başlayan evlilikleri  daha 8. Ayında boşanmayla sonuçlandı.  Ayrılma kararı alan çift Adalar Adliyesi’nde görülen boşanma davası için ayrı ayrı ve yürüyerek geldiler. Demet Özdemir’in dava için tek başına geldiği görülürken Oğuzhan Koç yakın arkadaşı Tolga Akış ile geldi. Adalar Adliyesi Aile Mahkemesi’nde görülen ortaklaşa açılan anlaşmalı dava tek celsede boşanma ile sonuçlandı.

14.00’de başlayan boşanma davası yaklaşık yarım saat sürdü

Demet Özdemir boşanma iddialarını yalanlamayarak "Her evlilikte olduğu gibi bizim evliliğimzde de sıkıntı ve sorunlar var" der iken Oğuzhan Koç her mahfilde bu iddiaları kabul etmedi. Ama Demet Özdemir’in doğum günündeki tartışma bütün anlaşmazlıkları gün yüzüne çıkardı ve boşanma süreci resmen başlamış oldu. Bir süredir beraber görüntü vermeyen çift anlaşmalı olarak boşanma kararı aldı.  14.00’de başlayan boşanma davası yaklaşık yarım saat sürdü.

Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur

Demet Özdemir, ayrılık kararını sosyal medya paylaşımıyla duyurmuştu:"Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz."

Oğuzhan Koç gazetecilere anlaşmalı olarak boşandıklarını söyledi

Oğuzhan Koç avukatı Ayşegül Mermer ve Demet Özdemir avukatı Duygu Bostancı ile beraber katıldıkları davada kimse birbirinden bir şey talep etmedi. Duruşmada tanık olarak Oğuzhan Koç’un yakın arkadaşı ve Zeynep Bastık’ın eski eşi olan Tolga Akış şahit olarak dinlendi. Ünlü çiftin evlilikleri daha 1 seneyi doldurmadığı için çekişmeli boşanma davası olarak görüldü.Tek celsede biten boşanma davası sonucunda mahkeme çıkışı gazetecilerin soruların cevaplayan Oğuzhan Koç, Demet Özdemir ile anlaşmalı olarak boşandıklarını söyledi.

09-05-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar