Fox Tv’de Flaş Ayrılık! Zuhal Topal’la Sofrada Bitti

Fox Tv’de Flaş Ayrılık! Zuhal Topal’la Sofrada Bitti
Fox Tv’de şok bir gelişme yaşandı ve üç sezondur kanalda yayınlanan başarılı program Zuhal Topal’la Sofrada ile Fox Tv yollarını ayırdı.

Yeni yayın dönemi hazırlıkları tüm kanallarda hızla sürerken yeni yapımlar, yeni diziler son hazırlıklarını yapıyor. Yapım şirketleri tüm güçleriyle yeni yayın dönemine hazırlanırken kanallarda yeni yayın döneminde yüksek reytingler almak için en iyi yapımları bünyelerinde toplamaya çalışıyorlar. Fox Tv geçen sezon pek çok yapımını bitirirken yeni yayın döneminde pek çok yeni yapımı seyirci karşısına çıkarmaya çalışıyor. Kanal aynı zamanda devam eden yapımlarının da yeni yayın döneminde seyirciyle buluşması için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak bugün gelen bir haber kanalın tüm planlarını bozmuş gibi görünüyor. Fox Tv ekranlarında 3 sezondur hafta içi her gün ekrana gelen ve kanalın gün içindeki en yüksek reytingini alan başarılı yarışma ve eğlence programı Zuhal Topal’la Sofrada ile anlaşma sağlanamadığı ve kanalla Zuhal Topal’la Sofrada’nın yollarını ayırdıkları öğrenildi.

Zuhal Topal’la Sofrada Fox’tan Ayrıldı

Üç sezondur Fox Tv ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen ve kanalın en iyi yapımlarından olan ve aldığı yüksek reytinglerle kanalın hafta içini kurtaran yapım Zuhal Topal’la Sofrada ile Fox Tv arasında yapılan görüşmeden olumlu bir sonuç çıkmadı. Dual Medya Prodüksiyon tarafından hazırlanan Zuhal Topal’la Sofrada ile Fox Tv arasında yapılan görüşmede Zuhal Topal’ın yeni sezon için yüksek oranlı zam talep etmesi sebebiyle kanalın bu programla ve sunucusuyla olan sözleşmesini feshettiği öğrenildi. Program 3 sezondur kanalın en iyi yapımları arasında yer alırken son olarak 625. Bölümde sezon arası vermişti.

Zuhal Topal’la Sofrada Ne Olacak?

Üç sezondur Fox Tv ekranlarında yer alan ve başarılı bir grafiğe sahip olan Zuhal Topal’la Sofrada programı ile Fox Tv arasında var olan anlaşma feshedildi. Yeni yayın döneminde Fox Tv ekranlarında yer almayacak olan Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni yayın döneminde ne olacağı ve hangi kanalda yer alacağı şimdilik bilinmiyor. Zamanın az kalması sebebiyle programın yeni bir kanal bulup bulamayacağı merak edilirken Tv 8’in devreye gireceği iddia edildi. Bir dönem Tv 8’de yayınlanan Yemekteyiz ile de rekabet halinde olan programın Tv 8’e geçip geçmeyeceği ise merak konusu oldu.

30-07-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar