Şarkıcı Alişan Bir Kez Daha Yıkıldı

Şarkıcı Alişan Bir Kez Daha Yıkıldı
Ünlü şarkıcı Alişan geçtiğimiz hafta kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybetmişti. Ünlü isim şimdi de kuzeni Ozan Ebcin’i kaybetti.

Ünlü şarkıcı Alişan bu günlerde büyük acıları peş peşe yaşıyor. Son zamanlarda pek çok acıyla sınanan ünlü şarkıcı Alişan geçtiğimiz sene trafik kazası geçirmiş ve ailesiyle büyük bir tehlike atlatmışlardı. Alişan son bir ayda ise peş peşe iki büyük acıyla sınandı. Geçtiğimiz haftalarda ünlü şarkıcının kardeşi Selçuk Tektaş Koronavirüse yakalanmış ve ne yazık ki yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti. Bir kız çocuğu olan Selçuk Tektaş aynı zamanda Alişan’ın menajerliğini de yapıyordu. Bu acı kayıp ünlü ismi çok derinden etkilemiş ve Alişan büyük bir acıyla yüzleşmişti. Kardeşini defnettikten sonra da acısını yaşamaya devam eden ünlü şarkıcı ne yazık ki dün bir kez daha büyük bir acı yaşadı ve bir kez daha bir yakınını kaybetti. Ünlü şarkıcının kuzeni olan Ozan Ebcin ne yazık ki beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

Alişan Bir Kez Daha Yıkıldı

Ünlü şarkıcı ve sevilen sunucu Alişan geçtiğimiz haftalarda kardeşi ve menajeri Selçuk Tektaş’ı kaybetmişti. Ünlü ismin kardeşi Selçuk Tektaş yakalandığı koronavirüsü atlatamayarak geçtiğimiz hafta genç yaşında hayata veda etmişti. Bu acı kayıp Alişan ve ailesini derinden etkilerken Alişan günlerce bu kaybın etkisinde kalmıştı. Alişan henüz kardeşinin acısına tam alışamadan ne yazık ki şimdide kuzeninin acısıyla karşılaştı. Alişan’ın kuzeni Ozan Ebcin dün beyin kanaması sonucu genç yaşında hayata veda etti. Bu kayıp Alişan’a son bir ayda ikinci darbe olarak gelirken ünlü isim peş peşe gelen bu kayıplarla adeta yıldı. Henüz kardeşi Selçuk Tektaş’ın acısına tam alışamadan gelen kuzeni Ozan Ebcin’in kaybı tüm aileyi yine derin bir yasa boğdu.

Beyin Kanaması Geçirdi

Geçtiğimiz günlerde koronavirüsten hayatını kaybeden Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın cenazesini yan yana kılan Alişan ve kuzeni Ozan Ebcin ikilisinden Ozan Ebcin ne yazık ki aradan sayılı günler geçerken geçirdiği beyin kanaması sonrası hayatını kaybetti. Evinin banyosunda ayağı kayarak kafasını yere vuran Ozan Ebcin ne yazık ki kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak 41 yaşında hayata veda etti. Ozan Ebcin’in cenazesi kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Biz de Ozan Ebcin’e Allah’tan rahmet ve Alişan ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

30-07-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar