Fox Tv’nin Yeni Dizisi Kapımdaki Düşman’ın Adı Değişti

Fox Tv’nin Yeni Dizisi Kapımdaki Düşman’ın Adı Değişti
Medyapım tarafından hazırlıkları süren ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kapımdaki Düşman dizisinin adı İyilik olarak değiştirildi.

Şu sıralar Fox Tv için yeni bir dizinin hazırlıkları sürüyor. Med Yapım tarafından hazırlanan ve ilk adı kapımdaki Düşman olarak açıklanan dizinin adı değişti ve son halini aldı. Haziran ayında yayına hazır hale gelmesi beklenen ve ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak olan kapımdaki Düşman’ın adı İyilik olarak değiştirildi. Yönetmenliğini Murat Öztürk’ü yapacağı ve kadrosunda Hatice Şendil, İsmail Demirci, Perihan Savaş ve Sera Kutlubey’in yer alacağı dizinin geçtiğimiz günlerde okuma provası yapılmış ve dizi sete çıkmak için hazır hale gelmişti. Yakında sete çıkarak çekimlere başlayacak ve İyilik adını alan dizi Fox Tv ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak. Dizinin reytingine göre Eylül yayın döneminde devam etmesi ya da final yapmasına karar verilecek.

Kapımdaki Düşman’ın Adı İyilik Oldu

Medyapım tarafından Fox Tv için projelendirilen ve geçtiğimiz günlerde okuma provaları yapılan Kapımdaki Düşman dizisinin adı İyilik olarak değiştirildi. Dizinin hazırlıkları sürerken yakında set başı yapması planlanıyor. Dizinin Haziran ayından itibaren seyirciyle buluşması ve reytinginin durumuna göre yeni yayın döneminde devam edip etmemesine ise karar verilmesi bekleniyor. İsmail Demirci (Doruk), Hatice Şendil (Ceyda), Sera Kutlubey (Damla) ve Perihan Savaş’ı (Şahika) buluşturan dizide bir evlilik ve aldatma hikayesi konu alınacak. Aşk ve dram türündeki yapım şimdiden merak edilmeye başlandı. Dizinin yakında tanıtımlarının Fox Tv’de yayınlanması bekleniyor.

İyilik Dizisi Konusu Nedir?

Kapımdaki Düşman adıyla duyurulan ev son olarak adı İyilik olarak değiştirilen Fox Tv’nin yeni dizisi bir aldatma hikayesini seyirciyle buluşturacak.  Dizide eşinin şirketinde CEO olarak görev yapan Doruk (İsmail Demirci) aynı zamanda eşi Ceyda’nın (Hatice Şendil) en yakın arkadaşı olan Damla (Sera Kutlubey) ile eşini aldatmaktadır. Ayrıca Doruk, Ceyda ve ailesi ile Damla aynı apartmanda kapı komşudurlar. Doruk’un eşini aldattığı ve Damla ile bir ilişkisi olduğu ortaya çıktıktan sonra Ceyda ile Doruk arasında gerilimli günler yaşanırken Doruk’un aşık olduğu ve ilişkisi olduğu Damla ile Ceyda’da birbirine düşman olurlar. Öbür taraftan Ceyda’nın annesi Şahika Doruk’u hiç sevmemesine rağmen iki torununun hatırı için kızıyla evli kalmasına ve yaşananlara göz yumar. İyilik adını alan dizinin haziran ayında seyirciyle buluşması bekleniyor.

15-04-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar