Gökçe Bahadır Dizinin Yayın Tarihini duyurdu!

Gökçe Bahadır Dizinin Yayın Tarihini duyurdu!
Fox TV ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Evlilik Hakkında Herşey dizisinin yayın tarihini başrol oyuncusu Gökçe Bahadır duyurdu.

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, yeni dizi Evlilik Hakkında Her Şey ile yeniden hayranları ile ekranlarda buluşacak. Fox TV’de ekrana gelecek olan dizi ünlü The Split’in yerli uyarlaması olacak. Gökçe Bahadır’ın başrolünde yer aldığı dizinin etkileyici bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı dizi Evlilik Hakkında Her şey için hazırlıklar sürüyor.

Yayın Tarihi Belli Oldu 

Gökçe Bahadır, dizinin kostüm provalarında yer aldıktan sonra kameralar tarafından aracının içinde görüntülendi. Güzel oyuncu Gökçe Bahadır yeni aşkı Emir Ersoy ile ilişkilerinin yeni olduğunu belirterek, ilişkiyi ilk kez kabul etti.Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır dizinin hazırlıklarının da yoğun bir şekilde devam ettiği bilgisini muhabirlere verdi. Gökçe Bahadır, “Başlayacağız, Eylül ayında yayına gerecek” diye konuştu ve ilk kez Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yayın tarihini açıklayan isim oldu.Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için büyük heyecan yaşayan Gökçe Bahadır, “Onun çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Koşturuyorum, şimdilik bunları söyleyebilirim. Eylül ayında yayında olacağız” dedi.

İlişkisini İtiraf Etti 

Emir Ersoy ile ilişkisinin yeni başladığını ve birbirlerini tanıma aşamasında olduklarını ifade eden ünlü oyuncu Gökçe Bahadır’ın yüzünden gülücükler hiç eksik olmadı. Haziran ayında objektiflere yansıyan Gökçe Bahadır, 9 kadın oyuncunun bir araya geldiği Emir Ersoy'un "1977" albümü için heyecan duyduğunu söylemişti. Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy Sezenli Şarkılar" projesinde "Hepsi Senin Mi?" parçasında birlikte yer alan çiftin arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüşmüştü.

Oyuncu Kadrosu Netleşti

İlk olarak Ayrılık ismi ile bilinen dizinin adı Evlilik Hakkında Her Şey olarak değiştirildi. Gökçe Bahadır’a başrolde eşlik eden isimler ise; Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu, Yiğit Kirazcı, Sarp Akkaya, Tülin Ece, Fırat Altunmeşe, Ali İpin ve Erdal Küçükkömürcü olarak netleştirildi. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için yapılan provaların bitmesini takiben dizinin setinde çekimler başlayacak. Boşanma davalarının da işleneceği FOX’un “The Split” uyarlaması olan dizide Çolpan karakterine hayat veren Sumru Yavrucuk’un eşi Faruk rolüne usta oyuncu Levent Özdilek hayat verecek.Neslihan Yeldan konuk oyuncu olacak. Fox TV’nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey Eylül ayının sonlarına doğru yayına alması ve izleyici karşısına çıkarılması bekleniyor. 

 

 

21-08-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar