Gold Film’den Ayça Ayşin Turan açıklaması geldi

Gold Film’den Ayça Ayşin Turan açıklaması geldi
Yürek Çıkmazı dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, Gold Film adına bir açıklama yaptı ve Hürriyet gazetesinde çıkan iddiayı yalanladı Ayça Ayşin Turan dizide oynamayı neden istemedi?

Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan’ın Ada Masalı dizisinde başrolleri paylaştığı Alp Navruz’dan ayrıldığı iddiasına Gold Film'den bir açıklama geldi. İddiaya göre Ada Masalı dizisinde yıldızı parlayan ikiliye Yürek Çıkmazı dizisinden teklif gelmiş ancak Ayça Ayşin Turan’ın Alp Navruz’dan dolayı teklifi kabul etmediği iddia edilmişti. İddialar üzerine gözlerin çevrildiği iki oyuncudan herhangi bir açıklama gelmezken konuyla ilgili basın açıklaması Gold Film’den geldi. Dizi severler merak ediyor, Ayça Ayşin Turan Yürek Çıkmazı dizisinde neden oynamak istemedi? Alp Navruz ile birlikte oynamak istemedi? İşte o iddiaların yanıtı haberimizde. Şimdi detaylar

Gold Film’den Ayça Ayşin Turan açıklaması geldi

Hürriyet gazetesinden aldığımız bilgiye göre Yürek Çıkmazı dizisinde oynaması için Alp Navruz’a teklif gitti. Senaryoyu okuyan ve beğenen oyuncu Gold Film’e menajeriyle beraber gidip teklifi kabul ettiğini bildirdi. Gold Film yetkilileri hemen Ayça Ayşin ile irtibata geçti ve Alp Navruz’a partner olma teklifini ileti. Ancak Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz’la “Ada Masalı”nda da beraber oynadıkları için projeden affını istedi.

İddia Hürriyet gazetesinde bu şekilde yer aldı. Bunun üzerine Yürek Çıkmazı dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, Gold Film adına bir açıklama yaptı ve Hürriyet gazetesini yalanladı. İşte o açıklama: “Bugün çıkan haber tamamen asılsızdır. Yürek Çıkmazı dizisinin Avukat Zeynep karakteri için görüştüğümüz oyuncular arasında Ayça Ayşin Turan da vardı ancak kendisiyle bütçesel konuda anlaşamadık. Bu nedenle projemizde yer alamadı. Başından beri Alp Navruz’a göre partner seçimi yaptık ve İrem Helvacıoğlu’yla anlaştık. Alp Navruz’un da partner seçimiyle ilgili herhangi bir talebi olmadı. Ayrıca iki arkadaşla birlikte çalışmanın dizinin ilerleyen bölümleri için risk teşkil etme ihtimalini de göz önüne alarak İrem Helvacıoğlu’yla çalışmayı daha uygun gördük.”

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

1992 Sinop doğumlu Turan, İÜ Radyo sinema Televizyon bölümü mezunudur. Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda bir süre eğitim gören genç oyuncu, kariyerine “Dinle Sevgili” dizisiyle adım attı. Karagül dizisinde canlandırdığı “Ada” rolüyle ünlene genç oyuncu son olarak Ada Masalı dizisinde oynadı.

Rol aldığı yapımlar:

2021 – Ada Masalı (TV Dizisi)

2019 – Hakan: Muhafız (TV Dizisi)

2017 – Meryem (TV Dizisi)

2016 – Altınsoylar (TV Dizisi)

2015 – Sevimli Tehlikeli (Sinema Filmi)

2014 – Karagül (TV Dizisi)

2011 – Dinle Sevgili (TV Dizisi)

29-12-2022
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar