Gonca Vuslateri Taburcu Oldu

Gonca Vuslateri Taburcu Oldu
Koronavirüs ve yanık sonrası tedavisi için hastanede bulunan ünlü ve güzel oyuncu Gonca Vuslateri taburcu oldu. Ünlü oyuncu son durumunu sosyal medyadan paylaştı.

Son zamanlarda büyük olaylar yaşayan ünlü isim Gonca Vuslateri’nin talihi sonunda dönmeye başladı. Sık sık sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri çeken ünlü oyuncu geçtiğimiz yıl içinde ünlü şarkıcı Hakan Altun ile kısa süren bir ilişki yaşamış ancak daha sonra ayrılmışlardı. Bu ayrılığın adından ünlü isim ne kadar dikkatli olsa da ve ne kadar iyi korunsa da koronavirüse yakalanmış ve evde tedavisine başlanılmıştı. İşte tamda bu sırada olaylar ünlü ismin peşine düştü. Koronavirüs tedavisine evinde devam eden güzel oyuncu daha rahat nefes alabilmek için kendisine bir kür hazırlarken kaynar suyu üzerine dökmüş ve hastaneye ye kaldırılmış ve yoğun bakımda hem koronavirüs tedavisine hem de yanık tedavisine başlanmıştı. Zorlu günlerden sonra ünlü isim geçtiğimiz haftalarda yoğun bakımdan normal odaya alındığını yine bir sosyal medya hesabıyla sevenlerine duyurmuştu. Tüm bu yaşananlardan sonra nihayet ünlü isimden sevindiren bir haber geldi. Gonca Vuslateri hastaneden taburcu oldu.

Taburcu Oldu

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri koronavirüs ve yanık sonrası tedavisi için bulunduğu hastaneden sonunda taburcu oldu. Geçtiğimiz haftalarda yoğun bakımdan çıkan Gonca Vuslateri şimdi de hastaneden taburcu oldu ve evine çıktı. Ünlü isim bu süreci yine sosyal medya hesabı üzerinden sevenleriyle paylaştı. Vuslateri paylaşımında “aklandım, paklandım taburcu oluyorum. Küçük Semiha Berksoy geliyor. Harika tedavi gördüm. Ne kadar teşekkür etsem az. Herkesi çok seviyorum buradaki. Hayat kısa, kuşlar uçuyor. Masmavi bir gökyüzünü izlemekte cezalandırılmış bir Meursault gibiyim (Camus kafası) ve dünya gerçekten de akla aykırı bir yerden başkası değil. Hayat kısa denince hep Kral Lear Soytarı sahnesindeki çıkarım gelir aklıma: Akıllanmadan yaşlanmamalıydınız da ondan. Akıllanmadan yaşlanmak yok bana. Ama Gonca deliliğime de coşkuyla sevgiyi katarak. Hepimize geçmiş olasın” ifadelerini kullandı.

Gonca Vuslateri Kimdir?

Ünlü ve güzel oyuncu Gonca Vuslateri 2Eylül 1986 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitimlerinin ardından Müjdat Gezen Sanat merkezi Tiyatro Bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır. Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri daha sonra pek çok yapımda rol almıştır. Bunlardan bazıları şunlardır.

·         Ruhsar

·         Eyvah Kızım Büyüdü

·         Aliye

·         Büyük Buluşma

·         Canım Ailem

·         Küçük Sırlar

·         Kaybedenler Kulübü

·         İbreti Alem

·         Yalan Dünya

14-05-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar