Hudutsuz Sevda konusu ve oyuncu kadrosu

Hudutsuz Sevda konusu ve oyuncu kadrosu
Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve yakında seyirciyle buluşması beklenen yeni dizilerden Hudutsuz Savda’nın konusu ne ve oyuncuları kimler?

Bu sezon yayınlanacak yeni diziler arasında en iddialı olanlardan biri Hudutsuz Sevda. Dizi Medyapım tarafından hazırlanıyor ve senaryosunu Bahadır Özdener kaleme alıyor. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün yer aldığı Hudutsuz Sevda İstanbul dışında çekilen dizilerden biri olarak dikkatleri çekerken dizinin hikayesi de şimdiden seyirciyi içine çekmiş durumda. Yayınlanan fragmanlarla dikkatleri çeken ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak dizinin ilk yayın tarihi 21 Eylül Perşembe akşamı olarak belirlendi. Heyecanla beklenen dizi daha şimdiden büyük bir seyirci kitlesi edinirken dizi Fox Tv’nin uzun süren reyting sorununu da aşmasına yardım edecek gibi görünüyor. Başrolünde Deniz can Aktaş ve Miray Daner’in yer aldığı dizinin konusu da oldukça ilginç Dram ve aşk türünde ele alınan dizide büyük bir intikam duygusu ve aşk konu alınıyor.

Hudutsuz Sevda Konusu

Medyapım tarafından hazırlanan ve yakında yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizilerden Hudutsuz Sevda’nın ilk bölümü heyecanla bekleniyor. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizide büyük ve güçlü bir aşk ve intikam hikayesi konu alınıyor. Bahadır Özdener tarafından senaryosu kaleme alınan dizi küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim’in hikayesini konu alıyor. 20 yıl sonra memleketine dönen Halil İbrahim burda sevdiği kız olan Yasemin ile evlenmek istemektedir. Fakat geçmişinden gelen sorunlar bu hayalin gerçekleşmesine izin vermeyecektir. Bu büyük aşkın ve büyük hayalin gerçekleşmesine Leto’lardan Zeynep’in ortaya çıkmasıyla bozulacak ve Halil İbrahim’in büyük intikam yolculuğu başlayacaktır.

Hudutsuz Sevda oyuncuları kimler?

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak ve ilk bölümü 21 Eylül akşamı seyirciyle buluşacak olan Hudutsuz sevda dizisinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında, Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Biran damla Yılmaz, Burak sergen, Burak Sevinç, Esra Dermancıoğlu, Asuman Dabak, Erdem kaynarca, Çağla Irmak, Hülya Gülşen, Hülya Şen, Özgür Emre yıldırım, Alp Akar, Emre Bulut ve Haydar Şişman yer alıyor. Fox Tv ekranlarının merakla beklenen yeni dizisinin ilk yayın tarihi 21 Eylül Perşembe.

09-09-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar