İnci Taneleri dizisinden yeni tanıtım filmi geldi

İnci Taneleri dizisinden yeni tanıtım filmi geldi
Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü'nün yer aldığı İnci Taneleri dizisinin tanıtım filminin açılış sahnesindeki “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder” ifadeler dikkat çekti.

Yılmaz Erdoğan’ın hem yazdığı hem oynadığı İnci Taneleri dizisinin ilk tanıtım filmi oldukça büyük bir ses getirmişti. Cinayete methiyeler dizildiği iddiası ile eleştirilen dizinin ikinci fragmanında pavyonda dans eden Dilber isimli bir oryantal gösteriliyor. Pek çok ünlü ismin yer aldığı dizinin ne zaman ekranlarda olacağı belli değil.

İnci Taneleri dizisinden yeni tanıtım filmi geldi

Yeni yılda Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan İnci Taneleri dizisi yeni bir tanıtım filmi yayınladı. Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü ve Selma Ergeç’in yer aldığı İnci Taneleri dizisinin tanıtım filminin açılış sahnesinde “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…” şeklinde ifadelere yer verildi. Başrol oyuncusu Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” isimli pavyonda çalışan bir oryantali canlandırdığı sahneler dikkat çekti. Hakiki bir pavyonda çekilen sahnelerde Dilber’e hayat veren Hazar Ergüçlü dizi için özel dans dersleri aldı. Diziye özel Ankara oyun havasıyla çekilen tanıtım filmi Dilber’in hikayesi ve yolculuğuna dair merakı daha fazla artırdı. Dilber ile Azem Yücedağ arasında nasıl bir ilişki olduğu tartışmalarını da ayrı bir boyut getirdi. Yılmaz Erdoğan’ın hem senaryosunu kaleme aldığı hem de başrolünde yer aldığı dram tarzı dizinin ekranlara çıkacağı tarih büyük bir merakla bekleniyor.

Yıllar sonra cezaevinden çıkan bir öğretmenin dramı

BKM Yapım’ın yapımını üstlendiği İnci Tanelerinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan (Azem Yücedağ) ve Hazar Ergüçlü (Dilber)’den başka Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç, Yasemin Baştan gibi önemli isimler yer alıyor. Yeni yılda Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan dizinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. İnci taneleri dizisinin hikayesinde yıllar sonra cezaevinden çıkan Azem Karadağ isimli bir öğretmenden bahsediliyor. Azem Öğretmen kaybettiklerini yıllar sonra bulabilme mücadelesi ekranlarda olacak. Taşıdığı büyük sırlarla, acılarla dolu geçmişiyle ve sırtında taşıdığı hayatın yükü ile umudun peşinden koşan Azem kolyesinden kopup dağılan inci tanelerini tekrar toplayabilecek mi? İlk tanıtım filmi ile gündeme oturan dizinin ikincisi de oldukça büyük ilgi görüyor.Tanıtım filmlerinin oldukça ilgi gördüğü ve senaryosu ile dikkat çeken dizinin beyazcamda nasıl bir performans göstereceği şimdiden merak konusu oldu.

31-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler