İrem Derici'ye müziği bıraksın diye para gönderdiler. Sonra bakın neler oldu?

İrem Derici'ye müziği bıraksın diye para gönderdiler. Sonra bakın neler oldu?
Canlı yayında '10 milyon liram olsa bu işleri bırakırım' diyen İrem Derici'nin hesabına para yağdı. Ünlü şarkıcı yaşananlar karşısında şoka uğrarken bakın o paraları ne yaptı?

Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin katıldığı canlı yayında söylediği sözler başına iş açtı. Şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesaplarından yapılan bir canlı yayına katıldı. Bu yayında İrem Dericiye "10 milyon liran olsa kaç günde nereye harcarsın?" şeklinde bir soru soruldu. Bu soruyu yanıtlayan Derici, hayatının şokunu yaşayacağı bir süreci başlatmış oldu. Derici'nin hesabına para yağmaya başladı. Bakın İrem Derici o soruyu nasıl cevaplamıştı…

İrem Derici'nin açıklaması başına iş açtı!

Son günlerde Seren Serengil ile yaşadığı polemiklerle de gündemde olan İrem Derici yaşananlardan yıprandığını belli eden bir açıklama yapmıştı. Bu nedenle "10 milyon liran olsa kaç günde nereye harcarsın?" sorusuna "Don atlet koşarım. Eli yüzü düzgün bir ev alırım. Gerisiyle de yatırım yaparım. Bankaya koyarım. Onun faiziyle yaşardım. Ve bu işi bırakırdım. İnsanlar beni çok yordu çünkü" şeklinde bir cevap vermişti. Derici'nin cevabı oldukça manidardı ve herkesin dikkatini çekti.

IBAN vereyim, o parayı yollasınlar müziği bırakayım!

İrem Derici daha sonra Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan'ın Instagram hesabından yaptıkları canlı yayına katıldı. Derici'ye yukarıdaki açıklamaları soruldu ve Derici sözlerinde ciddi olduğunu ve müziği bırakabileceğini tekrar vurguladı. Derici, "Valla bırakırım. Hatta IBAN vereyim, o parayı yollasınlar müziği bırakayım" ifadelerini kullandı ve IBAN numarasını verdi. Bunun üzerine yayını izleyenler İrem Derici'nin hesabına para göndermeye başladı. Yaşanan duruma bir hayli şaşıran Derici, "Telefonum kilitlendi. Para yağıyor. Bu kadar mı yük oldum?" şeklinde sitemli ifadeler kullandı.

İrem Derici gönderilen paraları ne yaptı?

Ünlü şarkıcı İrem Derici yaşadığı sıra dışı olayın ardından yaptığı açıklamada gönderilen paraları ne yaptığını açıkladı. Derici, yeniden yayına bağlanarak, gönderilen paraları sahiplerine geri gönderdiğini söyledi. İrem Derici, "3 gün boyunca oturdum, insanların IBAN'ına para gönderdim sizin yüzünüzden" dedi. Derici yaşadığı olayla hayatının şoklarından biriyle karşılaştı.

05-06-2020
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar