Kenan İmirzalıoğlu: Tam Zamanında Evlendim!

Kenan İmirzalıoğlu: Tam Zamanında Evlendim!
Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yaptığı özel açıklamalarla evlilik ve dünyaya yeni gelen kızı ile ilgili konuştu. İşte o açıklamalardan bazıları!

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve eşi Sinem Kobal geçtiğimiz aylarda ilk bebekleri Lalin’i kucaklarına almışlardı. Oldukça mutlu bir hamileliğin ardından dünyaya gelen Lalin aileye başka bir mutluluk tattırmıştı. Geçtiğimiz günlerde bir dergiye röportaj veren ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yaşadığı mutlulukla ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. Kenan İmirzalıoğlu “kızımla hayatım bambaşka bir noktaya taşındı. 15 yıl önce gerçekleşseydi aynı anlayışta mı olurdum emin değilim. Lalin’i kucağıma alınca tamamlandık hissi geldi” ifadelerini kullandı. Kenan İmirzalıoğlu yaptığı açıklamalarla hem magazin dünyasında hem de sosyal medyada oldukça fazla yer aldı ve konuşuldu. İşte o açıklamalardan bazıları!

Kızıma En Çok Edebi Öğretmek İstiyorum!

Kızıyla bambaşka bir mutluluk yaşadığını dile getiren ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu kızıyla ilgili çok özel açıklamalarda bulundu. Empati yeteneğinin arttığını söyleyen Kenan İmirzalıoğlu “bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor. Kızıma en çok edebi öğretmek istiyorum. İnşallah edepli ve vicdanlı olur. Karşısına hep iyi insanlar çıksın diye dua ediyorum. Bizim artık üç kişilik bir dünyamız var. Birlik ve bütünlük duygumuz gelişti” açıklamalarını yaptı. Usta oyuncu ayrıca annelere karşı saygısının arttığını da dile getirdi. Kenan İmirzalıoğlu “doğru zamanda nikah masasına oturdum. Evlilik için özellikle erkek hazır olmalı. Eğer benim gibi eşinizi bulduysanız evlilik mükemmel. Kendimi daha güçlü ve iyi hissediyorum. Lalin’den sonra Sinem’e ve tüm annelere saygım beş kat arttı” ifadelerini kullandı.

Kaz Dağlarına Çıkarım!

Ünlü ve usta oyuncu açıklamalarına devam ederken pek çok özel açıklamalarda da bulundu. Kenan İmirzalıoğlu “çok daraldığım zaman Kaz Dağları’nın tepesine çıkarım” derken aynı zamanda da “hocalardan tarih ve felsefe dersleri almak istiyorum” diyerek gelecekteki planlarından bahsetti. Kenan İmirzalıoğlu ayrıca ilk filmi olan Deli Yürek ile ilgili olarak “Osman sınav Deli Yürek için önce bana sıcak bakmamış. Sonra kelleni bu işe koyarsan oyuncu olursun dedi. Kabul ettim” açıklamalarını yaptı.  Usta oyuncu ayrıca Tuncel Kurtiz ve Şener şen için gördüğüm en çalışkan ve işine en çok saygı duyan oyunculardı açıklamasını yaptı. Kenan İmirzalıoğlu son olarak pandemi döneminde olanları dile getirdi. Kenan İmirzalıoğlu “bu dönemde gördük ki, herkesin ekonomik ölçüleri içerisinde mümkün olduğu kadar ilgilendiği bir şeylerin ve hobilerinin olması gerekiyor, yoksa insan çok çabuk sıkılabiliyor ve kendi kuyusuna düşebiliyor. İlgilerimiz olsun ki orada kendimizi oyalayabilelim, zenginleştirebilelim” ifadelerini kullandı.

04-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar