Kod Adı : Gün Işığım dizisi okuma provaları başladı

Kod Adı : Gün Işığım dizisi okuma provaları başladı
Gelecek hafta çekimlere başlayacak olan dizinin ekibi okuma provası için bir araya geldi. Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın uyumu dikkat çekti.

Kod Adı : Günışığım dizisi okuma provaları başladı. KanalD’nin yeni dizisi Kod Adı : Gün Işığım dizisinin başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsa Sancaktutan oynuyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı dizinin oyuncuları ve set ekibi bir araya geldi. Okuma provasında oyuncuların heyecanı dikkati çekti.

Kod Adı : Gün Işığım dizisi okuma provaları başladı

Kod Adı : Gün Işığım dizisinde Kerem Bürsin ve Hafsa Sancaktutan’dan başka Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Özgün Akaçca, Adin Külçe gibi önmeli isimler yer alıyor. Gelecek hafta çekimlere başlayacak olan dizinin ekibi okuma provası için bir araya geldi. İlk kez bir projede beraber rol alacak olan Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın uyumu dikkat çekti.

Dizinin senaristi Kübra Sülün

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu dizinin senaryosunu Kübra Sülün kaleme alıyor. Önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak dizinin okuma provasından ilk kareler basına yansıdı. Dizide Babasının trafik kazasında hayatını kaybetmesinin ardından babasının vasiyeti üzerine evine geri dönen Oğuz’un vee ailesi ile beraber dolandırıcılık yapan Leyla’nın yollarının kesişmesi ile olayların seyrinin bambaşka yerlere doğru yol aldığı hikaye anlatılıyor.

Hafsanur Sancaktutan kimdir?

20 Mart 2000 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Daha küçük yaşlarda tiyatro ve oyunculukla ilgilendi. 2018 yılında Gülperi dizisinde Fidan karakterine hayat verdi. Daha sonra Aşk Ağlatır ve Son Yaz dizilerinde oynadıktan sonra pek çok reklam filmi teklifi aldı. Bana Bak’ın reklam yüzü oldu.

Filmografisi

Televizyon

2018-2019           Gülperi Fidan Taşkan     Yardımcı oyuncu              Show TV, 2019  Aşk Ağlatır          Ada Meryem Varlı Başrol oyuncusu, 2021                Son Yaz                Yağmur Kara      FOX, 2022           Darmaduman    Derin, Yakında  Ya Çok Seversen Leyla Kanal D

İnternet

2022-     Dünyayla Benim Aramda             Sinem   Başrol oyuncusu              Disney+

 

Tiyatro oyunları

2015      Kuralla Kuraldışı               Bertolt Brecht, 2016       Otobüs Sevilay Saral

Ödülleri ve adaylıkları

2015      Rotary Kulübü Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu       Kuralla Kuraldışı               Kazandı, 2015    14. PAM Ödülleri Övgüye Değer Oyuncu  Kazandı, 2015    İstek Okulları     En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu     Kazandı, 2016    Terakki Vakfı Okulları                Övgüye Değer Oyuncu Otobüs Kazandı, 2021    9. TV Yıldızları Ayaklı Gazete Ödülleri[4]                Yılın Yükselen Yıldızı Son Yaz                Kazandı, 2021    İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü             Yılın Çıkış Yapan Yeteneği            Kazandı

10-06-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar