Kuruluş Osman 17. bölüm izle

Kuruluş Osman 17. bölüm izle
Kuruluş Osman 17. bölüm izle! ATV'den ekrana gelen Kuruluş Osman dizisinin 17. ve yeni bölümünü izlemek için yazıya göz atın.

Kuruluş Osman 17. bölüm izle! ATV'den ekrana gelen Kuruluş Osman dizisi 1 Nisan Çarşamba akşamı saat 20:00'da ekrana geliyor. Dirliş Ertuğrul dizisinin devamı olan dizi her bölümüyle milyonlarca izleyici tarafından takip ediliyor. Televizyonda reytingleriyle kanalının yüzünü güldüren dizi, internette yayınlanan bölümleriyle de milyonlarca kez tıklanıyor. Kuruluş Osman dizisini takip eden izleyicilerin merak ettiği şey ise Kuruluş Osman dizisinin 17. bölümünü nasıl izleyebilecekleri gibi görünüyor. Siz de bunu merak edenler arasındaysanız doğru adrese geldiniz. Sevdiğiniz dizilerin yeni bölümlerine canlitv.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kuruluş Osman 17. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Bunun yanında Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümüyle ilgili tüm bilgilere de yazının devamına göz atarak ulaşabilirsiniz. 

Kuruluş Osman 17. bölüm izle

Sevilen dizi Kuruluş Osman, 1 Nisan Çarşamba akşamı 17. bölümüyle yine ekrandaydı. Yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz herkes bölümü nereden izleyebileceğini merak ediyor. Her bölümü milyonlarca izleyiciyi televizyon karşısına geçiren Kuruluş Osman dizisinin 17. bölümü atv.com.tr adresinde yayınlandı. Siz de bölümü izlemek için aşağıda sizinle paylaştığımız bağlantıya tıklayın.

Kuruluş Osman dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

Kuruluş Osman, ilk bölümüyle 20 Kasım 2019 tarihinde ekrana geldi. Bozdağ Film imzası taşıyan ve ATV'den ekrana gelen Kuruluş Osman, daha önce TRT 1'den ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliği taşımaktadır. Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı Ürün, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay, Alma Tezic, Emre Basalak, Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan, Yıldız Kültür, Yurdaer Okur, Burak Sarımola, Abidin Yerebakan, Seda Yıldız, Eren Vurdem, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınoğlu, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Uğur Aslan, Açelya Özcan, Serhan Onat ve Aslıhan Karalar yer alıyor.

Osman Bey, Balgay ve nökerlerini köşeye sıkıştırmıştır. Tam bu esnada ortaya çıkan Dündar Bey ise Osman Bey'in karşısına dikilir ve ona gözdağı verir. Osman Bey ise onun yaptığı hainliğin bedelini ödetir. Dündar Bey'in ardından obanın başına kim geçecektir. 

01-04-2020
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Da .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler