Kuruluş Osman’da Osman Bey’in oğlu Orhan Bey(Emre Bey) kimdir?

Kuruluş Osman’da Osman Bey’in oğlu Orhan Bey(Emre Bey) kimdir?
Emre Bey, lisede okurken bir tanıdığının yönlendirmesiyle bir oyuncu ajansına kaydoldu. Oyunculuk hayatına bu şekilde bir giriş yaptı

Emre Bey kimdir? Emre Bey Kuruluş Osman’da hangi karaktere hayat verecek? Emre Bey daha önce hangi yapımlarda yer aldı? Emre Bey ilk oyunculuk eğitimini hangi oyunculuk atölyesinde aldı? Emre Bey’in Kuruluş Osman dizisinden önce oynadığı son dizi filmi hangisi oldu? Emre Bey hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımzın içeriğinde. İşte detaylar…

Kuruluş Osman’da Osman Bey’in oğlu Orhan Bey(Emre Bey) kimdir?

4 sezondur TRT ekranlarında tarih rüzgarları estiren Kuruluş Osman dizisinde bu sene beklenmedik bir şekilde zaman atlaması yaşanacak ve Osman Bey döneminden Osman Be’in oğlu Orhan Bey’in gençlik zamanına geçiş yapılacak. Orhan Bey arasında genç oyuncular arasında ince elendi sık dokundu ve Vermem Seni Ellere dizisinde başarılı bir şekilde başrol performansı sergileyen Emre Bey Osman Bey’in oğlu Orhan Bey karakterine hayat vermesine karar verildi. Emre Bey TRT’nin Balkan Ninnisi dizisinden sonra Atv’nin Vermem Seni ellere dizsinde başrol oynayarak geniş kitlelerce tanındı. Vermem Seni Ellere dizisinin final yapması sonrası kendine gelen proje tekliflerini değerlendiren emre Bey Kuruluş Osman dizisi ekibi ile yaptığı görüşmelerin sonucunda olumlu cevap verdi.

Emre bey kimdir?

28 Şubat 1997 doğumludur. Baba Yugoslav göçmeni anne tarafından Bursalıdır. Çocukken lisanslı olarak futbol oynuyordu ve hayali gelecekte futbolcu olmaktı. Lisede okurken bir tanıdığının yönlendirmesiyle bir oyuncu ajansına kaydoldu. Oyunculuk hayatına bu şekilde bir giriş yaptı. Sonradan Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi aldı. 2015’ atv’de yayınlanan Aşk Zamanı dizi filmi ile ilk defa oyunculuğa adım attı.

Filmografisi

Televizyon

2015      Aşk Zamanı        Can        Yardımcı oyuncu, Şehrin Melekleri          , 2017    Adı Efsane          Kıvanç   Yardımcı oyuncu, 2018-2019           Elimi Bırakma     Arda Çelen, 2020-2021  Sol Yanım            Burak Egemen  Başrol oyuncusu, 2021  Menajerimi Ara         Emre Bey            Konuk oyuncu, 2022      Son Nefesime Kadar      Ejder Sarıoğlu    Yardımcı oyuncu, 2022-2023       Balkan Ninnisi  Ertan Tahir          Başrol oyuncusu, 2023  Vermem Seni Ellere       Mehmet, 2023-                Kuruluş Osman Orhan Bey                Yardımcı oyuncu.

İnternet

2021      Yetiş Zeynep     Kutay, 2023        Akif        Haluk    Yardımcı oyuncu

Sinema

2022      Mahalleden Arkadaşlar                Güney  Yardımcı oyuncu

09-09-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar