Kuzey Yıldızı 22. bölüm izle

Kuzey Yıldızı 22. bölüm izle
Kuzey Yıldızı 22. bölüm izle; Son bölüm ile ekrana gelen Kuzey Yıldızı tek parça olarak sizlerle. Bölüme canlitv.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı 22. bölüm izle; Kuzey Yıldızı son bölüm tek parça olarak sizlerle. Show TV ekranlarının sevilen dizilerinden Kuzey Yıldızı'nın 22. bölümü, 22 Şubat Cumartesi akşamı izleyici karşısına çıktı. Karadenizli bir kadın ve bir erkeğin aşkını konu alan dizi 21 haftadır Show TV ekranlarını süsledi. Kuzey Yıldızı dizisi büyük ilgi görüyor. Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin ekran ikilisi olarak izleyici karşısına çıktığı Kuzey Yıldızı dizisi, Karadeniz başta olmak üzere tüm Türkiye'de ilgiyle izlenen bir yapım oldu. Bölümleriyle izleyicileri güldüren, sevindiren ve üzen Kuzey Yıldızı dizisinin son yayınlanan bölümüne aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Yeni bölümle ilgili öğrenmek istediğiniz her şey yazının devamında.

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Kuzey Yıldızı'nın 22. bölümünde neler yaşandı?

Kuzey Yıldızı'nın son bölümünde Kuzey ve kızları Yıldız'dan gizli bir şekilde bir işe girişmiştir. Her şey harika giderken kimsenin beklemediği şeyler yaşanır ve olaylar farklı bir noktaya gider. İşte Kuzey Yıldızı dizisinin 22. bölüm özeti;

Yıldız, öğrenmek istediği gerçeklere ulaşabilmek için büyük uğraş verir. Öte yandan Kuzey'in uğraşı ise özgürlüğüne ulaşabilmektir. Kuzey ve kızları birlik olarak Tülin'in elindeki belgeleri almaya çabalarlar. Neredeyse vazgeçmek üzereyken son bir plan kurgularlar. Bu plan onları belgeye çok yakındırlar. Her şey harika giderken bilmedikleri tek şey Yıldız'dır. Kuzey ve kızlarının planı tüm hızıyla işlemeye devam ederken her şey bir anda arap saçına döner. Kurguladıkları plan suya düşmüştür. Oldukça olağan bir şekilde başlayan olaylar kimsenin hiç ama hiç ummadığı noktalara gider. Kuzey ve Yıldız, beklemedikleri şeylerle karşı karşıya kalır. Peki Kuzey ve kızları elde etmek için debelendikleri belgelere ulaşabilecek midir?

Kuzey Yıldızı'nın yeni bölümlerine canlitv.com ile ulaşın

Sevdiğiniz dizilerin yeni bölümlerini internet üzerinden izlemek çok kolay. Dilediğiniz dizinin yeni bölümlerine canlitv.com adresi üzerinden ilgili yazılardaki bağlantılardan kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin Kuzey Yıldızı dizisinin yeni bölümünü izlemek için merakla bekliyorsanız doğru adrestesiniz. Yazının yukarısındaki bağlantıya tıklayarak merakınızı giderebilir ve bölümün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Kuzey Yıldızı dizisi her Cumartesi akşamı izleyicilerle buluşuyor.

22-02-2020
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Da .. devamı..
Yorumlar