Maraşlı 2. Bölüm İzle

Maraşlı 2. Bölüm İzle
Maraşlı 2. Bölüm İzle; 18 Ocak Pazartesi Akşamı ekrana gelen Maraşlı Dizisinin 2. Bölümünü canlı, tek parça ve ful izlemek için detaylar haberimizde!

Maraşlı 2. Bölüm İzle; Oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer’in rol aldığı Maraşlı Dizisi bu akşam saat 20.00’da 2. Bölümüyle Atv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Sezona yeni başlayan ve hakkında uzun zaman konuşulan tanıtımları herkes tarafından çok beğenilen merakla beklenen Maraşlı Dizisi geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle seyirciyle buluşmuş ve ilk bölümü oldukça beğenilmişti. Sosyal medyada oldukça yer alan dizinin Pazartesi gibi adeta başyapıtların yayınlandığı bir günde ve reyting almak için her yapımın birbirini ezdiği bir yerde ne yapacak merakla bekleniyor. İddialı konusuyla seyirciyle buluşan dizinin 2. Yeni bölümü bu akşam ekranlara geliyor.

Maraşlı Dizisi Son Bölümde Neler Yaşandı?

Özel Kuvvetlerden ayrılan Maraşlı hasta olan kızıyla yaşamaktadır. Maraşlı özel kuvvetlerden ayrıldıktan sonra bir sahaf dükkanı açmış ve burada hem kitap satmakta hem de kızıyla ilgilenmekte ve geçimini sağlamaktadır. Ancak o gün dükkana elinde fotoğraf makinesiyle Mahur girer. Çektiği bir fotoğraf yüzünden hayatı tehlikede olan mahur’u kurtaran Maraşlı ile Mahur’un kaderi artık birbirinden ayrılmamacasına kesişmiştir. Ancak olaylar ikisini rahat bırakacak gibi görünmemektedir.

Maraşlı 2. Bölümde Neler Yaşanacak?

Atv ekranlarında geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekrana gelen ve ilk tepkilere göre seyircinin oldukça sevdiği dizi Maraşlı bu akşam 2. Bölümüyle ekranlara geliyor. Dizinin ilk bölümünde Maraşlının hayatını kurtardığı Mahur ve Maraşlı kendilerini olayların içinde bulmuşlardır. Maraşlının adeta üzerine titrediği kızı ise bu kargaşa içimde kötü bir durumda kalır. Maraşlı kızını bu hale getirenin Türel ailesinden olduğuna inanmaktadır. Türel ailesinden herkes birer şüphelidir. Maraşlı Mahur’u koruma görevine geri dönerken aynı zamanda Türel ailesini de yakından tanımak istemektedir. Mahur ise Maraşlıyı istememektedir ve onu kendisini koruma görevinden bıktırarak uzaklaştırmak istemektedir. Oysa savaş Mahur’un peşindedir ve Mahur’un hayatı tehlikededir. Öbür taraftan Firuzan Sedef Hanımdan kalma bahçeyi kış bahçesine çevirir ve bu durum Mahur’u derinden etkiler. Hayal kırıklığına uğrayan Mahur’un yanında sadece Maraşlı yer alırken Savaş Aziz Bey’e istediği fotoğrafların 24 saat içinde kendisine teslim edilmemesi halimde Mahur’un öldürüleceğini söyler. Maraşlı bu durum karşısında ne yapacaktır? 2. Bölümüyle ekrana gelecek olan sezonun yeni dizisi Maraşlı bu akşam saat 20.00’da Atv’de ekranlara geliyor.

18-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar