Masters of the Air İzlenme Rakamlarıyla Apple'ın Yüzünü Güldürdü

Masters of the Air İzlenme Rakamlarıyla Apple'ın Yüzünü Güldürdü
Apple TV+'ın II. Dünya Savaşı'nın kahraman pilotlarına odaklanan büyük bütçeli savaş dizisi Masters of the Air, izleyicilerden büyük ilgi gördü.

Band of Brothers'ın devamı niteliğindeki bu dizi, izlenme rakamlarıyla Apple'ın yüzünü güldürdü.

En İyi Çıkış Yapan Apple TV+ Orijinal Dizisi

Masters of the Air, Apple TV+'ın bugüne kadar en iyi çıkış yapan orijinal dizisi oldu. 26 Ocak'ta izleyiciyle buluşan dizi, Band of Brothers ve The Pacific'in aynı ekibin elinden çıkmasıyla dikkat çekti. Bu başarı, Apple TV+'ın daha önce hiçbir dizisinin ilk sezonunda bu kadar büyük bir izleyici kitlesine ulaşamamasıyla da ön plana çıkıyor.

Platformun Haftalık İzlenme Sayısında Artış

Masters of the Air'ın başarısı, Apple TV+'daki diğer içeriklerin de izlenme sayısını artırdı. Dizi, Apple TV+'ı ziyaret eden izleyicilerin diğer içeriklere de şans vermesini sağladı ve platformun haftalık izlenme sayısının bir önceki haftaya göre yüzde 65 artmasına katkı sağladı.

II. Dünya Savaşı'nın Kahraman Pilotlarına Odaklanan Heyecan Verici Bir Hikaye

Masters of the Air, II. Dünya Savaşı'nın Avrupa cephesinde kilit rol oynayan Amerikan savaş pilotlarının hikayesini anlatıyor. John Orloff'un aynı adlı kitaptan uyarladığı dizi, düşman hattının gerisinde kahramanca savaşan havacı birliğine odaklanıyor. Steven Spielberg ve Tom Hanks'in yapımcılığını üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda genç yetenekler Austin Butler, Callum Turner ve Barry Keoghan gibi isimler yer alıyor.

Final Bölümü 15 Mart'ta Ekranlara Veda 

Beş bölümü yayınlanan Masters of the Air, 15 Mart'ta final bölümüyle ekranlara veda edecek. Şimdiye kadar izleyicileri etkileyen ve büyük beğeni toplayan dizi, final bölümüyle de heyecanı doruğa çıkarmaya hazırlanıyor.

Austin Butler Kimdir?

Kaliforniya'nın Anaheim şehrinde doğan Austin Robert Butler, Disneyland'ın hemen arkasında büyüdü. Ancak hayatındaki zorluklar, onu sıradan bir gençten çok daha fazlası haline getirdi. İşte, genç yetenek Austin Robert Butler'ın hikayesi...

17 Ağustos 1991'de dünyaya gelen Austin Robert Butler, genç yaşta büyük kayıplarla karşılaştı. Annelerini henüz 23 yaşında kaybeden Butler ve Presley kardeşler, bu acı deneyimle büyüdüler. Butler'ın annesi Laurie, kanserle mücadele ettikten sonra 2014 yılında hayatını kaybetti. Bu trajik kayıp, genç Butler'ı derinden etkiledi ve ona hayatta daha fazla mücadele etme gücü verdi.

21-02-2024
Yazar Hakkında
Şule Akyol

Şule Akyol

94 yılında Bursa Gemlik’te dünyaya geldi. İlköğretim ve lise hayatını burada tamamladı. Daha sonra Uludağ Üniversitesi MYO Dış Ticaret .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler