Masumlar Apartmanı 44. bölüm izle

Masumlar Apartmanı 44. bölüm izle
Masumlar Apartmanı 44. bölüm izle; Masumlar Apartmanı 26 Ekim Cuma yeni bölümüyle ekranda olacak. Masumlar Apartmanı 44. bölüm izlemek için detaylar haberimizde…

Masumlar Apartmanı yine çok merak edilen bir bölümle bu akşam ekranda olacak. Masumlar Apartmanı 44. bölüm izlemek isteyenler ise yeni bölümü kaçırmamak için aramalar yapıyor. Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar'ın başrolde olduğu Masumlar Apartmanı TRT1'de Salı akşamlarının en çok izlenen yapımlarından biri oluyor. Masumlar Apartmanı 44. bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Masumlar Apartmanı 44. bölüm canlı izle!

Masumlar Apartmanı 44. bölüm canlı izle

Masumlar Apartmanı 2. Sezon başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. TRT1 yayınlanan Masumlar Apartmanı, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madolyonun İçi isimli kitabından uyarlanarak senaryolaştırılıyor. Konusuyla dikkat çeken Masumlar Apartmanı güçlü oyuncu kadrosuyla da ön planda olan yapımlardan. Masumlar Apartmanı 44. bölüm izlerken Gülben ve Esat'ın düğün öncesi merasimlerine tanıklık edeceksiniz. Merve Dizdar'ın canlandırdığı Gülben ile Uğur Uzuner'in canlandırdığı Esat karakterleri diziye aşkları ile damga vuruyor. Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi bu akşam da çok özel sahnelerle ekranınızda olacak.  Masumlar Apartmanı 44. bölüm tek parça izlemek için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 44. bölüm özeti

Masumlar Apartmanı 44. bölüm izle; Masumlar Apartmanı'nda bu hafta yine dolu dolu sahneler sizleri bekliyor. Gülben'in Esat'a sürprizi Esat tarafından hoş karşılanmayınca işler karışıyor. Esat'ın tepkisi Gülben'i panikletince yardımına Safiye yetişiyor. Safiye kendisinden beklenmeyecek bir hareket için kararlıdır. Durumu düzeltip Gülben'i cesaretlendirmek için kendisi için imkansız olanı yapmaya çalışacak. Safiye'ye verdiği kararda Han, Naci ve Gülben yardımcı olacak. Safiye tüm korkularını yenmeye çalışırken hiç beklemediği bir şeyle karşılaşacak. Masumlar Apartmanı 44. bölüm izlerken Esra ve Rüya'nın arasında geçen konuşma dikkat çekecek. Esra, Rüya hakkında yeni bir gerçek öğreniyor. Başka birinin daha bu gerçeği öğremesi işleri karıştıracak mı? Masumlar Apartmanı 44. bölüm yine dolu dolu… Masumlar Apartmanı 44. bölüm izlemek için yukarıda yer alan bağlantıyı tıklayın ve dizi izleme keyfini yaşayın!

26-10-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar