Melis Sezen'e dur durak yok

Melis Sezen'e dur durak yok
Bir Cumhuriyet Masalı filminin başrolündeki çekimlerini tamamlar tamamlamaz THY'nin reklam yüzü olarak kameralar karşısına geçen ünlü yıldız Melis Sezen Afyon'da ortaya çıktı.

Sadakatsiz dizisindeki rolü ile yıldızı parlayan Melis Sezen son zamanlarda projelerden projelere koşuyor. Son olarak Bir Cumhuriyet Şarkısı filminin çekimlerini tamamlayan Melis Sezen hemen ardından THY’nı reklam filmi için Afyon’da kameralar karşısına geçti. Yurtdışındaki müşterilere yönelik olarak çekilen reklam filminde ülkemizin eşsiz doğal güzellikleri sergilenecek.

Melis Sezen THY’nin reklam yüzü oluyor

Son dönemin parlayan yıldızlarından Melis Sezen Türk Hava Yolları’nın reklamlarında oynamak için anlaştı. Daha önce de birçok reklam filminde yer alan genç oyuncu son olarak bir havayolu reklamında rol aldı. Sadakatsiz dizisindeki başarılı performansı ile birdenbire dikkatleri üstüne çeken Melis Sezen hem birçok projede rol aldı hem de gelen pek çok reklam filmi tekliflerini değerlendirdi. Bir telekomünikasyon, bir giyim markasının reklamında oynadıktan sonra dünyaca ünlü bir araba reklamında da oynadı. 

Bir Cumhuriyet Şarkısı filmini daha yeni tamamladı

Son olarak cumhuriyetin ilk yıllarındaki sanatın doğuşunun anlatıldığı Bir Cumhuriyet Şarkısı filminin oyuncu kadrosunda yer alan ve filmin çekimlerini tamamlayan güzel oyuncu daha teri kurumadan Türk Hava Yolları’nın reklam filmi için kamera karşısına geçti. Yurtdışına yönelik olarak çekildiği belirtilen reklam filmine ait ipuçları Afyon’da çekilen hatıra fotoğrafıyla ortaya çıktı. Günlerce süren ve memleketimizin muhteşem doğasının güzelliklerini gözler önüne serecek olan reklam filminin çekimleri esnasında Afyon İkbal Termal’in Genel Müdürü Ali Gümüşhan ile bir fotoğraf çektirdi. Ali Gümüşhan’ın kendi sosyal medyasından yayınladığı bu fotoğraf ile Melis Sezen’in de günlerdir nerelerde olduğu ortaya çıkmış oldu. 

Melis Sezen kimdir?

2 Ocak 1997’de Silivri’de dünyaya geldi. Selim Paşa Atatürk Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde de üniversite eğitimini gördü. Babası Makedon annesi Selanik göçmeni olan Sezen ilk olarak Hayat Bazen tatlıdır dizisi ile televizyon dünyası ile tanıştı. Ardından Siyah İnci dizisinde Ebru karakterini canlandıran oyuncu daha sonra birçok dizi ve sinema filminde rol aldı. 47. Altın Kelebek Ödüllerinde Yıldızı Parlayanlar dalında ödül aldı. Son olarak Bir Cumhuriyet Şarkısı filminde başrol olarak Mediha Boler karakterine hayat verdi.

17-05-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar