16 Mayıs 2024 Perşembe Reyting Sonuçları

16 Mayıs 2024 Perşembe Reyting Sonuçları
16 Mayıs 2024 Perşembe gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC1 izleyici kategorilerinde en çok izlenen yapım hangisi oldu?

16 Mayıs 2024 Perşembe reyting sonuçları, TİAK (Televizyon İzleme Araştırmaları Komitesi) tarafından ölçümlendi ve yayınlandı. Dün akşam atv'de ‘Aldatmak’, Now'da ‘Hudutsuz Sevda’, Kanal D'de ise ‘İnci Taneleri’ yeni bölümüyle ekrana gelen yapımlar oldu. Geçen hafta tüm izleyici kategorilerinde günü birinci sırada tamamlayan ‘İnci Taneleri’ dizisi dün yayınlanan bölümüyle ne kadar izlendi? İşte dünün reytingleri.

Kanal D'de yayınlanan ‘İnci Taneleri’ dizisi, dün yayınlanan bölümüyle tüm izleyici kategorilerinde günü birinci sırada tamamlayan yapım oldu. 

Dünün reyting sonuçları

Total izleyici kategorisinde listenin ikinci sırasında Now dizisi ‘Hudutsuz Sevda’ yer aldı. Tv8'de yayınlanan ‘Survivor All Star’ üçüncü, Atv'de yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ dördüncü, ‘Aldatmak’ dizisi ise beşinci sırada yer alan yapım oldu.

AB izleyici kategorisinde listede değişiklik yaşandı. ‘Survivor All Star’ ikinci sırada yer alırken, ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ üçüncü oldu. ‘İnci Taneleri' dizisinin özet bölümü dördüncü, ‘Aldatmak’ ise beşinci sırada yer aldı.


ABC1'de listenin ilk üç sıralaması AB ile aynı oldu. Survivor en çok izlenen ikinci program oldu. ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ üçüncü sırada yer aldı. ‘Hudutsuz Sevda’ yeni bölümüyle dördüncü sırada yer bulurken, ‘İnci Taneleri’ dizisinin özey bölümü listenin beşinci sırasında yer aldı.

TİAK (Televizyon İzleme Araştırmaları Komitesi) tarafından alınan karar doğrultusunda, reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını yayınlayamıyoruz.

Canlitv.com

17-05-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler