Mezarlık Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman?

Mezarlık Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman?
Aksiyon, polisiye ve gerilim türündeki Türk Netflix orijinal film dizisi 17 Haziran da seyircisi ile buluşan Mezarlık 'ın 2. sezon ne zaman başlayacak?

Netflix platformunda 17 Haziran da seyircisi ile buluşan Mezarlık dizisinin 2. sezon ne zaman başlayacak? Netflix'in orijinal Türk dizisi Mezarlık’ın başrollerinde Birce Akalay ve Olgun Toker yer alıyor. Türk polisiye dizisi olarak 4 bölüm yayınlanan Mezarlık büyük ilgi gördü. 1. Sezonunu bitiren dizi tutkunları yeni sezonu sabırsızlıkla beklemeye başladı. Mezarlık dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak?

Netflix'te yayın hayatına başlayan Mezarlık ilk gösterimi 17 Haziran Cuma günü başladı. Kısa sürede Netflix platformun en çok izlenen yapımları arasında yerini almayı başardı. Konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla nefesleri kesen 4 bölüm ile devamı gelecek mi sorularını akıllara getirdi. Aksiyon, polisiye ve gerilim türündeki Türk Netflix orijinal film dizisi Mezarlık'ın 1. sezonun bitirenler merakla 2. sezonun ne zaman başlayacağını araştırıyor.

Mezarlık 2. Sezon Ne Zaman?

Başrollerinde Birce Akalay’ın yer aldığı Mezarlık dizisi kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi. Önce Kuş Uçuşu dizisinde dikkatleri üzerine çeken Akalay, şimdi ise Mezarlık dizisiyle konuşulmaya devam eden isim oldu. Dizi için önce izleyici tarafından olumlu ve olumsuz geri dönüşlerin alınması beklenecek. Dizinin ikinci sezonuna dair net bir şey henüz açıklanmadı.

Mezarlık 2. Sezon Olacak mı?

Netflix platformunda yayınlanan Mezarlık dizisinin yapımcıları ve yayıncı kanal dizinin ikinci sezon anlaşmasını onayladıkları zaman duyuru yapacaklardır.

Mezarlık dizisi konusu nedir?

ANS Productions ve Evrensel Film imzası taşıyan Mezarlık dizisinin yapımcı koltuğunda Evren Oğuz', yönetmen koltuğunda ise Abdullah Oğuz yer alıyor. Dizinin hikâyesini Özden Uçar, Onur Böber ve Evren Oğuz'un birlikte kaleme aldığı aksiyon, polisiye ve gerilim türündeki Türk Netflix orijinal serisidir. Başrollerini Birce Akalay ve Olgun Toker paylaşmaktadır. Dizide Kadın cinayetlerine odaklanan bir ekibi yöneten Komiser Önem Özülkü karşısındaki en büyük zorluk elindeki vakalar değil, bu cinayetlere ön yargıyla yaklaşan erkeklerdir.

Mezarlık Sosyal Medyayı Kasıp Kavurdu

17 Haziran da izleyicisine kavuşan Mezarlık dizisi oldukça fazla izlenmeyi ve beğeniyi toplamayı başardı. Dizi için sosyal medyadan binlerce paylaşım yapıldı.

Mezarlık Dizisi Oyuncuları

Birce Akalay - Önem Özülkü
Olgun Toker - Serdar Ata
Şehsuvar Aktaş - Hasan Duru
Hakan Meriçliler - Haluk Ata
Berna Öztürk - Sofia
Sezgin Uzunbekiroğlu - Feriha Mahmudzade
Baran Güler - Berk Güleryüz
Elif Sevinç-Sude 

Cem Sürgit- Gökhan

Kubilay Penbeklioğlu- Erdal Bilgin

Burak Sarımola
Bora Karakul

29-06-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar